Дезінфектанти і інсектициди

INTERFLYTOX® PLUS

interhygienelogoНазва: INTERFLYTOX® PLUS.
Склад: 140 г препарату містять речовини:
Альфациперметрин – 10%;
Феромон z-9-трикозен (статевий атрактант) – 0,05%.
Фармацевтична форма: Розчин
Фармакологічнi властивостi:interflytox
АТС vet класифікаційний код: QР5З Ектопаразитарні препарати.
Альфациперметрин — синтетичний піретроїд із широким спектром інсектецидної дії. Механізм дії альфациперметрину полягає у порушенні проникності клітинних мембран, блокуванні передачі нервових імпульсіи, що викликає порушення координації рухів, параліч і призводхть до швидкої загибелі мук. Феромnн Z-9-трикозен — статевий атрактант, що прхвабалює мух.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Безпосередньо не стосуеться.
Показання до застосування: Даний інсектецид призначений для боротьби з мухами, комахами, гедзями, тарганами та мурахами в тваринницьхих приміщеннях. Препарат застосовують в місцях скупчення комах, наприклад, таких як теплі стіни, стіни із сонячяого бокy, віхоннї рами, апори, частини огорож, труби тощо.
Протипоказання: Не встановлені.
Побічна дія: Не виявлена.
Особливі застереження при використанні: Не застосовувати в присутності тварин та птиці.
На час провецення обробки, приміщення слід звільнити від тварин. Не обробляти інвентар, яісий використовують при годуванні птахїв та тварин (годівннці, корита, поїлки тощо), а тахож поверхні, які можуть облизувати тварини. У свинарнику обприскувати поверхні на висоті вище 1,5 м, а в хлівах — вище 2 м.  Не використовувати розчин з пластикового матеріалу, оргскла, пінопласту. Уникати перевищення дози. Уникати оброблення приміщень, де утримуються тарині на nродаж та кури-несучки, яйця яких ідуть у іжу людям.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Не мае відношення.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаемодії: Не встановлено.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Препарат застосовують у вигляді розчхну для нанесення на поверхні або обприскування поверхонь. Приготування робочого розчину: в окремій ємності розчинити 1 л препарату INTERFLYTOX® PLUS у 15 л водн (кімнатної температури). Ретельно розмішати до одержання однорідного розчину. Використовують свіжовиготовлений розчин. Отриманого розчину достатньо для обробки приміщень загальною площею 800 м2 – 3200 м2 в залежності від виду поверхні, що обробляється. Повторну обробку слід проводити через кожні 6 тижнів.
Передозування: Не мае відношення.
Спеціальні застереження:  Використовувати тільки в добре вентильованих приміщеннях. При контакті зі шкірою можа спричинити опіки та сенсибілізацію.
Період каренції: Не стосується.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Роботи, пов'язані із приготуванням робочих розчинів засобу, персонал повинен виконувати в провітрюваних приміщеннях, забезпечених питною водою та каналізацією, із дотриманням заходів, яхі забезпечують занхст шкіри та ачей — в захисному одязі, захисних рукавицях й oкyлярах. При проведенні робіт персаналу забороняеться вживати їжу, пити і палити, слід уникати разбризхування та попадання за.собу в очі і на шкіру. У випадку контакту з очима промити їх великою кількістю води, а потім звернутися за порадою до лiкapя. Після контакту зі шкірою негайно промити ії великою кількістю воци з мильною піною.
Фармацевтичні особливості:
Форми несумісності (основні): Не встановлені.
Tepмiн придатності: 3 роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігати в тарі виробника в захищеному від світла місці при темепературі від 5 до 30°С. Зберігати щілъно закритим у недоступному для дітей місці.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Алюмінієві флакони місткістю 1 л.
Особлнві заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із йoгo залишками: Невикористана продукція та контейнери повннні утилізізуватися відповідно до місевих вимог згідно з законом.
Назва та місцезнаходження виробника i власника реестраційного посвідчення: Інтергігіена ГмбХ, вул. Нефелдер 30, 27472 Куксхавен, Німеччина.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019