Рідкі вітамінні суміші

Calmax-D3

Назва: Calmax-D3
Склад: 100 мл містить діючі речовини:
Вітамін D3 – 200 000 МО
Гексагідрат хлориду кальцію (в перерахунку на кальцій) – 11,5 г
Гексагідрат хлориду магнію ( в перерахунку на магній) – 0,2 г
Бутил гідрокситолуол (локсидан) – 0,1 г
Метил гідроксибензоат – 0,1 г
Пропіл гідроксибензоат – 0,05 г
Пропіленгліколь – 30 г
Вода очищена – до 100 мл
Не містить ГМО.
Фармацевтична форма: Розчин.
Фармакологічні властивості: Вітамін D3 впливає на загальний обмін речовин при метаболізмі кальцію і фосфору. Насамперед, він стимулює всмоктування з кишечнику кальцію, фосфатів і магнію. Важливим ефектом вітаміну у цьому процесі є підвищення проникності епітелію кишечнику для кальцію і фосфору. Вітамін D3 діє і як вітамін, і як гормон. Як вітамін він підтримує рівень неорганічного фосфору та кальцію у плазмі крові вище порогового значення і підвищує всмоктування кальцію у тонкому відділі кишечнику.
Іони кальцію беруть участь у процесах згортання крові, а також у забезпеченні постійного осмотичного тиску крові. Кальцій сприяє виділенню з організму солей важких металів і радіонуклідів, виконує антиоксидантні функції. Кальцій впливає на систему відтворення, надає антистресовий ефект і має антиалергічну дію.
Магній необхідний для ініціювання ферментів, що відповідають за перетворення фосфатів, для метаболізму вуглеводів, а також бере участь у процесі скорочення м'язів, який ініціюється іонами кальцію. Магній необхідний для підтримки структури нуклеїнових кислот, деяких білків і рибосом, бере участь у синтезі білка, реакціях окисного фосфорилювання, в обміні нуклеїнових кислот та ліпідів.
Вид тварин: Птиця.
Показання до застосування: Застосовують для збагачення та балансування раціонів домашньої та промислової птиці за вітаміном D3, кальцієм та магнієм.
Протипоказання: Відсутні.
Побічна дія: Відсутня.
Особливості застереження при використанні: Дотримання рекомендацій по дозуванню.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Без особливостей.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Немає.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Застосовують з питною водою з розрахунку: 500-1000 мл/1000 л води:
– курчатам-бройлерам і птиці на відгодівлі - щоденно, впродовж усього періоду відгодівлі; -курам-несучкам, батьківському поголів’ю птиці для профілактики гіповітамінозу D3 - одноразово з інтервалом 6-7 діб;
– при клінічних ознаках гіповітамінозу D3, канібалізмі, перозі - щоденно, впродовж 4-5 діб. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. При розрахунку необхідної дози слід враховувати добове споживання птицею рідини.
Передозування: Немає.
Спеціальні застереження: Немає.
Термін придатності: 2 роки.
Особливі заходи зберігання: Сухе темне місце за температури від 5 до 25°С.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Поліетиленові флакони по 1000 та 5000 мл.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним продуктом або із його залишками: Невикористану кормову добавку або її залишки утилізують згідно з чинними вимогами.
Назва і місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Biofaktor Sp z.o.o. 96-100 Skierniewice, ul. Czysta 4, Polska.
Назва і місцезнаходження виробника: Biofaktor Sp z.o.o. 96-100 Skierniewice, ul. Czysta 4, Polska.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019