Вітаміни

Cuxavit® K3 MSB

Назва: Cuxavit® K3 MSBcuxavitlogo
Склад: 1 г містить, %:
Менадіону натрію бісульфіт тригідрату - не менше 96 % (в т.ч. Менадіону - не менше 50 %).
Фармацевтична форма: Порошок.
Фармакологічні властивості: Вітамін К зумовлює синтез білкових факторів згортання крові: протромбіну (фактор II), який утворюється у печінці з протромбіногену; проконвертину (фактор VI), а також факторів Крістмаса (IX) та Стюарта - Прауера (X). Він, також, активує тромбопластин (за участі факторів VII і X). Характерною ознакою цих білків є наявність гамма-карбоксилглутамінової кислоти, синтезованої за участю вітаміну К. Ця кислота дає можливість Ф.-залежним білкам зв’язувати іони кальцію. Протромбін під дією тромбокінази сполучається з кальцієм, перетворюється на тромбін, який діє на фібриноген, завдяки чому утворюється згусток фібрину і припиняється кровотеча. Вітамін К, подібно до інших жиророзчинних вітамінів, впливає на стан мембран клітин і субцелюлярних структур як складова частина ліпопротеїнів цих мембран. Хіноїдна структура вітаміну К сприяє його участі у процесах тканинного дихання та окиснювального фосфорилювання, пов’язаних з мембранами мітохондрій, а також в інших окисно-відновних процесах.
Вид тварин: Коні, велика рогата худоба, свині, птиця, риба.
Покази до застосування: Використовують для збагачення комбікормів для коней, великої рогатої худоби, свиней, птиці та риби вітаміном КЗ.
Протипоказання: Не виявлено.
Особливі застереження при використанні: Немає.
Використання під час вагітності і лактації: Згідно з нормами годівлі.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії: Немає.
Дози і способи введення тваринам різного виду та віку: Вводиться перорально з кормом згідно з нормами годівлі. Рекомендована норма внесення у корми:
Коні – 4-6 мг/кг корму;
Велика рогата худоба – 3-4 мг/кг корму;
Свині – 4-8 мг/кг корму;
Кури-несучки – 4-6 мг/кг корму;
Бройлери – 4-6 мг/кг корму;
Риба – 12-16 мг/кг корму.
У премікси та білково-вітамінно-мінеральні добавки вноситься у відповідності до рецептури, затвердженої у встановленому порядку.
Спеціальні застереження: Немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Дотримуватись правил роботи з сипучими речовинами.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі заходи безпеки при зберіганні: Сухе прохолодне місце за температури від 0 до 20°С.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Паперові мішки з поліетиленовими/поліпропіленовими вкладками по 25 кг. Картонні коробки з поліетиленовими вкладками по 25 кг.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом або з його залишками: Згідно з існуючими нормативними документами.
Виробник та власник реєстраційного посвідчення: Кеслер Нутрішн ГмбХ. Цеппелінштрассе З, Д-27472 Куксхафен, Німеччина. Тел./факс: +49 4721 5904 0.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019