Про компанію

Альфа-Вет – компанія, яка стрімко розвивається
Напрямком нашої діяльності є поставки ветеринарних препаратів та кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби, собак і котів від провідних світових виробників. Ми являємось дистриб'ютором компаній Zinpro, Kaesler Nutrition, Ew Nutrition, Bioproton і партнером багатьох інших відомих брендів.
Співробітники компанії – лікарі ветеринарної медицини та технологи – є безперечними професіоналами своєї справи з багатолітнім досвідом роботи у сільськогосподарській сфері. Здоров'я тварин, годівля тварин, вакцини та кормові добавки – лише кілька з багатьох питань, які вони допоможуть вам вирішити.
Ветеринарний супровід включає в себе: виїзд в господарство, оцінка та аналіз ситуації, лабораторні дослідження сироваток крові птиці методом імуноферментного аналізу (ІФА).
Команда «Альфа-Вет» прекрасно розбирається у властивостях і перевагах продукції і гарантує якість і своєчасність обслуговування.
Чому ми?
Чим співпраця з Альфа-Вет вигідно відрізняється?
Ефективність
Ми обираємо довгострокову, ефективну, взаємовигідну і якісну співпрацю.
Професіоналізм
Наші фахівці є безперечними професіоналами своєї справи з великим досвідом.
Якість
Ми гарантуємо першокласну якість продукції від провідних світових виробників.
Репутація
Ми дотримуємося етичних принципів ведення бізнесу і конфіденційності інформації.
Наші партнери
Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками в сфері здоров'я і годівлі тварин та зарекомендували себе надійними партнерами. Асортимент продукції, що поставляється нами в Україну, відрізняється стабільно високою якістю, відповідною найвищим європейським стандартам сертифікації GMP.