Підкислювачі

AcidStar® S BF

Provit logo

Назва: AcidStar® S BF
Склад:
Кислота мурашина – 27,6%;
Кислота молочна – 14,1%;
Кислота пропіонова – 5,4%;
Кислота оцтова – 1,8%;
Кислота сорбінова – 2,0%;
Амоній – 4,5%;
Хлорид натрію – 0,2%;
Чистий вміст кислот – 50,9%.
Фармацевтична форма: Порошок.
Фармакологічні властивості:
AcidStar® S BF – висококонцентрована суміш хімічних речовин, одержана в результаті переробки рослинної або тваринної сировини. Використовується при виробництві кормів для тварин для контролю за небажаними мікроорганізмами. Вноситься у корм та кормову сировину для тварин для знищення та пригнічення росту і розвитку бактерій роду E.Coli, Salmonella, Campylobacter, Pseudomonas та інших; знижує розвиток плісняви у кормах.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Свині, птиця.
Покази до застосування: Для підкислення та дезинфекції кормів і сировини (від небажаних мікроорганізмів).
Протипоказання: Не виявлено.
Особливі застереження при використанні: Шкідливо для здоров'я при вдиханні та попаданні на шкіру. Уникати потрапляння на шкіру, в очі та на одяг. Не вдихати пил. При роботі використовувати захисний одяг, маску, рукавиці та захисні окуляри. Після роботи з продуктом добре вимити руки водою.
Використання під час вагітності і лактації: Без обмежень.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії: Немає.
Дози і способи введення тваринам різного виду та віку: Вносять в готові корми та в питну воду із розрахунку:
1 – 7 кг на 1000 кг готового корму.
Спеціальні застереження: Висококонцентрована суміш. Не застосовувати у концентрованій формі. Зберігати препарат у щільно закритій упаковці, відкривати обережно.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: При роботі з продуктом запезпечити відповідну вентиляцію приміщення. Використовувати захисний одяг, захисні окуляри, захисні рукавички, маску. У разі потрапляння на шкіру, негайно промити великою кількістю води з милом. У разі потрапляння в очі, негайно промити водою декілька хвилин, за наявності контактних лінз, зняти їх та продовжити промивання очей водою. У разі нещасного випадку після вдихання, вивести постраждалого на свіже повітря та залишити у положенні, зручному для дихання. Звернутися за медичною допомогою у випадку відчуття недуги.
Фармацевтичні особливості:
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі заходи безпеки при зберіганні: Сухе, прохолодне місце за температури від 0 до 25 °С.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Паперові мішки по 10, 20, 25 кг. Біг-беги по 700 – 1000 кг.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом або з його залишками: Невикористаний препарат та його залишки утилізують згідно чинних вимог.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: ТОВ "Альфа-Вет" вул. Щербакова 45-А 04111, Київ, Україна. Тел/факс: +38 044 451 42 09
Назва та місцезнаходження виробника: Провіт Сп. з.о.о. вул. Шпітальна 44А 99-300 Кутно, Польща. Тел/факс: +48 24 355 89 00

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019