Добавки

Activo®

activologo

Назва: Activo®
Склад: Суміш есенціальних олій із екстрактів рослин (Thymus vulgaris, Rosmarinтcs officinalis, Origanum vulgaris, Capsium extract) – 17%, екстракт чілійського перцю – 1,5%, мікрокапсульованних і стабілізованих на матриці гідрогенатних рослинних жирів – до 100%.
Форма випуску: Легкосипучий, термостабільний порошок оранжевого кольору.
Фармакологічні властивості: Кормова добавка для покращення поїдання, перетравлення, смаку і аромату корму на основі натуральних рослинних екстрактів.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Коні, велика рогата худоба, вівці, кози, свині, собаки, коти, кролі, птиця, аквакультура.
Покази до застосування: Для покращення поїдання, перетравлення, смаку і аромату корму.
Протипоказання: Не виявлено.
Особливості застереження при використанні: Чітке дотримання настанови (інструкції) щодо застосування.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Не застосовувати у останню третину вагітності.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаемодії: Невідома.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Додаеться в комбікорми і в кормові суміші із розрахунку від 70 г до 200 г на тонну комбікорму.
Передозування: У випадку передозування рекомендусться симптоматична терапія.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуіочого персоналу: Всі роботи з добавкою проводять з використанням спецодягу (халат, прогумований фартух, гумові чоботи і рукавички, захисні окуляри, респіратор). Під час роботи забороняеться курити, пити і приймати їхсу. Після закінчення роботи слід ретельно помити руки.
Фармацевтичні особливості:
Термін придатності: Два роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігають добавку у тарі підприемства-виробника подалі від елементів тепло подачі, у захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від - 20° до 25 °С .
Природа і склад контейнера первииного пакування: Паперові мішки зсередини ламіновані алюмініевою фольгою по 5, 10, 15, 20 та 25 кг.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикормстаним продуктом або із його залишками: Забруднену добавкою тару знешкоджують 3–5 % розчином кальцинованої соди (протягом 5–6 годин), після чого промивають водою. Залишки добавки знешкоджують 5% розчином лугу, водною суспензіеіо гашеноrо або хлорного вапна (суспензія у воді 1:3). Знешкоджені залишки добавки зливають до ями глибиною не менше 0,5 м, розташовану на віддалі від джерел водопастачання, водоймищ, річок і місць випасу худоби.
Назва та місце знаходження власника реестраційного посвідчення: ЕВ Нутришин ГМБХ, Тріхтобековег 3, 49429 Фізбек, Німеччина.
Назва та місце знаходження виробника (виробникiв): ЕВ Нутришин ГМБХ, Тріхтобековег 3, 49429 Фізбек, Німеччина. Грасп Індустрія е Комерсіо Лтда (ПР-08910) Ру Ангела Габардо Паролін, 901 Б1, Кампо до Сантана 81.945-020, Куртіба/ПР, Бразилія, тел. +55 41 3388-3300.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019