Добавки

Mentofin®

mentofinlogo

Назва: Mentofin®.
Склад:
100 мл продукту містить:
Евкапіптол (монатерпен 1,8-цінеолу) – 20,0 мг.
Допоміжні речовини: ментол, полісорбат, вода дистильована.
Фармацевтична форма: Розчин для перорального застосування.
Фармакологічні властивості: Зумовлені наявністю основного компоненту евкаліптотлу, який посилює функцію мерехтливого епітелію, що полегшує виділення мокроти, покращує дихання, пом'якшуе слизові оболонки верхніх дихальних шляхів птиці.
Клинічні особливості:
Вид тварин: Кури бройлери.
Показання до застосування:
Застосовують птиці для полегшення дихання при вакцинації проти бронхіту та хвороби Ньюкасла, інфекційному бронхіті, якщо птиця чхає, має напади кашлю, важке дихання, пересушену слизову оболонку верхніх дихальних шляхів.
Протипоказання: Немає.
Особливі застереження при використанні:
Не застосовувати одночасно з антибіотнками або іншими препаратами, які розчиненї у питній воді. Застосування інших препаратів можливе через 12 годин після застосування ментофіну.
Використання під час несучості: Без особливостей.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Даних немае.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Перорально через систему питної води в дозі 250 мл ментофіну на 1000 л питної води (для 24000 курчат). Цей розчин може бути розділеннй на дворазове застосування.
Шляхом розпилення на площу 2000 м3 використати 250 мл ментофіну на 10 л води (для 24000 курчат віком до 3 тижнів) двічі на добу. Для старших птахів 500 мл ментофіну на 10 л води двічі на добу. За необхідності можливе повторне використання продукту.
Передозування: Даних немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Перед додаванням у питну воду ментофін необхідно розчинити у невеликій кілъкості питної води кімнатної температури.
Фармацевтичні особливості:
Форми несумісності (основні): Не застосовувати одночасно з антибіотиками або іншими препаратами, які розчинені у питній воді.
Термін придатності: 24 мїсяці.
Особливі заходи зберігання: В герметично закритій тарі за температури від 15 до 25° С.
Природа і склад контейнера nервинного пакування: Пластмасовї флакони па 25 мл та пластмасові контейнери по 1000 мл.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом або з його залишками: Невикористаний препарат та його залишки утилізують згідно чинних вимог.
Назва і місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: ЕВАБО Кемікалієн Гм6Х & Ко. КГ, вул. Колпінг 4, Вітмаршен, Німеччина.
Назва і місцезнаходження виробника: ЕВАБО Кемікалієн Гм6Х & Ко. КГ, вул. Колпінг 4, Вітмаршен, Німеччина.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019