Про компанію

ТОВ «Альфа-Вет» – компанія, яка стрімко розвивається.


Напрямком нашої діяльності є поставки ветеринарних препаратів та кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці та риби від провідних світових виробників. Ми являємось дистриб’ютором компаній Elanco, Lohmann Animal Nutrition і партнером багатьох інших провідних світових виробників.
Співробітники компанії є безперечними професіоналами своєї справи (лікарі ветеринарної медицини) з багатолітнім досвідом роботи у сільськогосподарській сфері. Здоров’я тварин, годівля тварин, вакцини для птиці, кормові добавки для сільськогосподарських тварин – лише одні з небагатьох питань, які вони допоможуть вам вирішити.
Ветеринарний супровід включає в себе: виїзд в господарство, оцінка та аналіз ситуації що склалася, лабораторні дослідження сироваток крові птиці методом імуноферментного аналізу (ІФА), в тому числі на напруженість материнського імунітету з метою прогнозування термінів входження з вакциною проти хвороби Гамборо.
Команда «Альфа-Вет» прекрасно розбирається у властивостях і перевагах продукції і гарантує якість і своєчасність обслуговування.

Чому ми?

Чим співпраця з Альфа-Вет вигідно відрізняється?

Ефективність

Ми обираємо довгострокову, ефективну, взаємовигідну і якісну співпрацю.

Професіоналізм

Наші фахівці є безперечними професіоналами своєї справи з великим досвідом.

Якість

Ми гарантуємо першокласну якість продукції від провідних світових виробників.

Репутація

Ми дотримуємося етичних принципів ведення бізнесу і конфіденційності інформації.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019