Партнери

Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками

в сфері здоров'я і годівлі тварин та зарекомендували себе надійними партнерами. Асортимент продукції, що поставляється нами в Україну, відрізняється стабільно високою якістю, відповідною найвищим європейським стандартам сертифікації GMP.

Компанія Elanco уже півстоліття працює над створенням безпечних продуктів харчування для поліпшення якості життя людей і тварин, втілюючи в життя величезний досвід інноваційних розробок. 
Перейти на офіційний сайт.
EW Nutrition – динамічна компанія з широким науково обгрунтованим асортиментом продукції в області функціональних та інноваційних кормових і харчових добавок.
Перейти на офіційний сайт.
1 грудня 2016 року наш партнер Lohmann Animal Nutrition GmbH був перейменований на Kaesler Nutrition GmbH. Перейменування жодним чином не впливає на перевірену якість, надійність і ефективність продуктів.
Перейти на офіційний сайт.
Підприємство Biofaktor було засноване в Польщі в 2000 році. Сьогодні це сучасний технологічний фармацевтичний завод, який виробляє антибіотики, сульфаніламіди, кормові і біологічно активні добавки та інше.
Перейти на офіційний сайт.
Будучи визнаним у світі фахівцем, Ewabo забезпечує своїх клієнтів високоякісними ветеринарними засобами гігієни. Основними сферами діяльності є: птахівництво (всі стадії: від яйця до відгодівлі птиці) і свинарство. 
Перейти на офіційний сайт.
Пробіотичні продукти Baltic Probiotics є цілком природними і виготовляються за допомогою природного процесу ферментації, використовуючи корисні мікроорганізми та дріжджі. 
Перейти на офіційний сайт.
Interhygiene – німецька компанія, чия діяльність сконцентрована на дезінфікуючих засобах, інсектицидах та інших засобах гігієни, використовуваних у тваринництві та харчовій промисловості.
Перейти на офіційний сайт.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019