Дезінфектанти і інсектициди

INTERCID®

interhygienelogo

Назва: INTERCID®
Склад: 1 л препарату містить діючі речовини:
Глутаровий альдегід – 100 г;
Формальдегід – 140 г.
Фармацевтична форма: Розчин для дезінфекції.
Фармакологічні властивості:intercid
АТС vet класифікаційний код: QV20AA Препарати для дезінфекції тваринницьких приміщень, обладнання.
Препарат мае бактерицидну (Salmonella typhymurium, Salmonella enteritidis, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomoпas aureginosa, Enterococcus faecium, Proteus mirabilis), фунгіцидну (Candida albicans) i віруцидну дії, включаючи вiруси: (Influenza virus (H5N1), Reovirus, Adenovirus, Newcastle disease virus, Aujeszky's disease (Herpesvirus), Rotavirus).
Клінічні особливості:
Вид тварин: Безпосередньо не стосується.
Показання до застосування: Препарат застосовуеться для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, забійних та м'ясопереробних цехів, ветпунктів, лабораторій, транспортних засобів та інших об'ектів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду.
Протипоказання: Не встановлені.
Побічна дія: Не виявлена.
Особливі застереження при використанні: Не застосовувати в присутності тварин та птиці. Забезпечити достатній рівень вентиляції після обробки.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Не мае відношення.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаемодії: Не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Для дезінфекції використовують водні розчини препарату. Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об' ектів знезараження. Профілактичну, вимушену та заключну дезінфекцію проводять способом зрошення та протирання поверхонъ робочими розчинами препарату:
а) для профілактичної дезінфекції приміщень та обладнання використовують
0,5°/а робочий розчин препарату (50 мл препарату на 10 л води) при нормі витрати 250-300 мл на 1 м2 площі. Експозиція складае 60 хвилин;
б) для вимушеної дезінфекції (при хворобах бактеріальної та вірусної етіології) та заключної дезінфекції використовують 1°/о робочий розчин препарату (100 мл препарату на 10 л води) при нормі витрати 250-300 мл на 1 м2 площі. Експозиція складае 120 хвилин.
У випадку виявлення туберкульозу використовують 5% робочий розчин препарату. Експозиція — 2 години.
Передозування: Не мае відношення.
Спеціальні застереження: Немае.
Період каренціі: Не стосуеться.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: До роботи допускаються особи не молодше 18 років. Дезінфекцію методом зрошення прово,иять із дотриманням заходів щодо захисту органів дихання, шкіри та очей (спецодяг, універсальний респіратор, захисні окуляри, гумові рукавиці). Роботи, пов'язані із застосуванням розчинів препарату методом протирання та змочування, проводять з використанням засобів захисту шкіри: в комбінезоні (халаті), фартусі, шапочці, гумових рукавицях.
Приготування робочих розчинів проводити у провітрюваному приміщенні де е вода. У разі попадання засобу в очі, їх промивають великою кількістю води і закапують 20%-ним розчином сульфацилу натрію (альбуциду), при болях – 1-2%-м розинном новокаїну. У разі випадкового потрапляння препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'sдашуючим кремом.
При випадковому потраплявні засобу в шлунок необхідно дати вигіити постраждалому декілька склянок води з 10-20 подрібненими таблетками активованого вугілля та звернутись до лікаря. Забороняеться палити, пити, приймати їжу під час виконання робіт з дезінфекції. Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом.
Фармацевтичні особливості:
Форми несумісності (основні): Не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.
Термін придатності: 3 роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігати в тарі виробника при температурі від 5 до 30 °С у суких, темних, вентильованих складських приміщеннях.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Каністри із полімерних матеріалів місткістю 1, 5, 10 л та діжки по 120 л.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Невикористаний засіб до наступного проведення дезінфекції зберігають у щільно закритій тарі у місцях, недоступних для дітеи і тварин.
У разі перевищення терміну зберігання концентрату або накопичення відпрацьованих об' емів розинну їх треба розбавити питною водою до безпечної концентрації (0,01%) та змити в каналізацію або засипати негорючим адсорбентом (пісок, земля тощо) та вивезти на полігон знешкодження.
Назва та місцезнаходження виробника i власника реестраційного посвідчення: Інтергігіена ГмбХ, вул. Нефелдер 30, 27472 Куксхавен, Німеччина.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019