Дезінфектанти і інсектициди

INTERKOKASK®

interhygienelogoНазва: INTERKOKASK®.
Склад: 100 г препарату містить діючу речовину:
Хлорокрезол – 24,9 г.
Допоміжні речовини: пропіонова кислота, фосфорна кислота.
Фармацевтична форма: Розчин для дезінфекції.
Фармакологічні властивості:interkokask
АТС–vet класифікаційний код: QV20AA* Препарати для дезінфекції тваринницьких приміщень, обладнання.
INTERKOKASK® має активну протимікробну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (E.coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Mycobacterium avium), вірусів, грибів (Candida albicans, Aspergillus brasiliensis, Aspergillus niger), еймерій (Eimeria spp., Isospora spp.), володіе дезінвазійними властивостями - знищуе яйця легеневих нематод (Dictiocaulus spp.), шлунково-кишкових нематод (Trichostrongilus spp., Nematodirus spp., Haemonchus spp., Ascaris suum); проявляе акарацидну дію: знищуе кліщі та яйця кліщів (Dermanyssus gallinae).
Клінічні особливості:
Вид тварин: Безпосередньо не стосуеться.
Показання до застосування: Препарат застосовуеться для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень.
Протипоказання: Не встановлені.
Побічна дія: Не виявлена.
Особливі застереження при використанні: Не застосовувати в присутності тварин та птиці.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Не має відношення.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаемодії: Немає.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Для дезінфекції використовують водні розчини препарату. Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'ектів знезараження. Дезінфекцію проводять способом зрошення за допомогою обладнання високого тиску та протирання поверхонь робочими розчинами препарату. Загальну дезінфекцію (бактерії, віруси, гриби, кліщі, воші) проводять шляхом обробки всього приміщення, включаючи стелю й важко доступні місця. Дезінвазію приміщень (кокцидії, гельмінти, криптоспоридії) проводять шляхом обробки всього обладнання, підлоги та стін на висоту до двох метрів.

Спектр ефективності Концентрація робочого розчину Час експозиції
Бактерії, віруси 2% (200 мл на 10 л води) 2 години
Яйця гельмінтів 2% (200 мл на 10 л води) 2 години
Еймерії 3% (300 мл на 10 л води) 2 години
Криптоспоридії 2% (200 мл на 10 л води) 2 години
Кліщі 3% (300 мл на 10 л води) 2 години

Норма витрати робочого розчину препарата складае 100-400 мл/м2, в залежності від виду поверхні, що обробляеться. Для дезінфекції підлоги необхідно використовувати 3% робочий розчин Інтеркокаску один раз на тиждень. Забезпечити достатній рівень вентиляції після експозиції. Після дезінфекції ретельно промити обладнання лужним розчином.

Передозування: Не мае відношення.
Спеціальні застереження: Немае.
Період каренціі: Не стосуеться.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: До роботи із засобом не допускають осіб молодше 18 років.
Дезінфекцію проводять із дотриманням заходів щодо захисту органів дихання, шкіри та очей (спецодяг, універсальний респіратор, захисні окуляри, гумові рукавиці). Пригстування робочих розчинів проводити в провітрюваному приміщеині де е вода.
При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення. Рот і носоглотку прополоскати водою, звернутись до лікаря.
При випадковому попаданні засобу в очі необхідно терміново промити їх проточною водою протягом 10-15 хвилин та звернутися до лікаря.
У разі випадкового попадання препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'якшуючим кремом. При випадковому попаданні засобу в шлунок необхідно негайно промити шлунок та звернутись до лікаря.
Забороняеться палити, пити, приймати їжу під час виконання робіт з дезінфекції. Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом.
Фармацевтичні особливості:
Форми несумісності (основні): Не виявлені.
Термін придатності: 3 роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігати в тарі виробника при температурі від 5 до 30°С у сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Каністри із полімерних матеріалів місткістю 1 л, 10 л.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Невикористаний засіб до наступного проведення дезінфекції зберігають у щільно закритій тарі у місцях, недоступних для дітей і тварин. У разі перевищення терміну зберігання концентрату або накопичення відпрацьованих об'емів розчину їх треба розбавити питною водою до безпечної концентрації (0,01%) та змити в каналізацію або засипати негорючим адсорбентом (пісок, земля тощо) та вивезти на полігон знешкодження.
Назва та місцезнаходження власника реестраційного посвідчення: Назва та місцезнаходження виробника i власника реестраційного посвідчення: Інтергігіена ГмбХ, вул. Нефелдер 30, 27472 Куксхавен, Німеччина. 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019