Дезінфектанти і інсектициди

INTERDOR® ANIMAL WASH

Назва: INTERDOR® ANIMAL WASHinterhygienelogo

  • Засіб мийний з дезінфекуючим ефектом
  • Видаляє органічні забруднення і знижує інвазії бактерій, дріжджів і грибів
  • Видаляє паразитів, наприклад, липкі яйця гельмінтів, кліщів і т.д.
  • Сприяє комфорту і самопочуттю тварин
  • Концентрат

Області застосування: INTERDOR® ANIMAL WASH особливо підходить для свиней, наприклад свиноматок і поросят.
Дія: INTERDOR® ANIMAL WASH знезаражує шкіру від бактерій, дріжджів і грибів та очищає органічні і неорганічні домішки.
Застосування і дози:
INTERDOR® ANIMAL WASH + вода = готовий до застосування розчин
200 мл на 10 л води = 2% розчин
Очищуючий ефект і, перш за все, утворення піни може бути збільшено за рахунок збільшення концентрації розчину. Застосуйте робочий розчин розпилювачем, зачекайте на реакцію і дайте спіниться. Не розпиляти в очі і на слизові оболонки. Промити водою протягом декількох хвилин.
Склад: Хлоркрезол, 1,2-пентандіол.
Запобіжні заходи та поради з техніки безпеки: H317 – Може викликати алергічну реакцію шкіри. H318 – Спричиняє пошкодження очей. P101 – Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. P102 – Зберігати в недоступному для дітей місці. P103 – Читати етикетку перед використанням. P280 – Користуватися захисними рукавичками / захисним одягом / засобами захисту очей / обличчя. P305 + P351 + P338 – ПРИ ПОТРАПЛЯННІ У ВІЧІ: Промивати обережно водою протягом кількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є та якщо це можна зробити легко. Продовжувати промивання очей. P310 – Негайно зателефонувати до ТОКСИКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ або лікаря. P501 – Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади. Паспорт безпеки доступний для фахівців за запитом.
Зберігання та утилізація: Зберігати і транспортувати контейнер у вертикальному положенні. Захищати від морозу. Упаковка не повинна бути використана повторно. Залишки приносять до місця зберігання. Упаковку утилізують після спорожнення залишку. Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019