Дезінфектанти і інсектициди

INTERFOG®

Назва: INTERFOG®interhygienelogo
Препарат–добавка до розчинів для затуманювання.

  • Для гарячих і холодних аерозольних генераторів
  • Оптимізує якость розпилення
  • Стабілізує туман до декількох годин

Застосування: INTERFOG® є додатковим засобом для приготування туману для використання з поверхневими дезінфектантами, такими як INTERCID® та INTERSTERIL®. INTERFOG® дає можливість утримувати краплі підвішеними протягом дуже довгого часу, так що вони можуть навіть проникати в найдрібніші тріщини поверхонь в тваринницьких приміщеннях. При цьому досягається оптимальна дезінфекція в порожніх тваринницьких приміщеннях.
Дози: Залежно від вимог і типу пристрою прибл. від 5 до 10% INTERFOG® додають до готового до застосування дезинфікуючого розчину. Приклади дозування, 1.000 м3 кожен: Гарячий туман: 5 літрів води + 3 кг концентрату INTERCID® + 0.5 літра INTERFOG®. Холодний туман: 20 літрів води + 2 кг концентрату INTERSTERIL® + 1 літр INTERFOG®.
Запобіжні заходи та поради з техніки безпеки: H318 – Спричиняє важке пошкодження очей. P101 – Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. P102 – Зберігати в недоступному для дітей місці. P103 – Читати етикетку перед використанням. P260 – Не вдихати аерозолів. P270 – Не їсти, не пити і не палити при використанні цього продукту. P280 Користуватися захисними рукавичками / захисним одягом / засобами захисту очей / обличчя. P301 + P310 при ковтанні: Негайно зателефонувати до ТОКСИКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ або лікаря. P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ У ВІЧІ: Промивати обережно водою протягом кількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є та якщо це можна зробити легко. Продовжувати промивання очей. P314 - Зверніться до лікаря, якщо ви відчули нездужання. P501 – Повністю порожній контейнер може бути переданий на утилізацію.
Зберігання та утилізація: Зберігати і транспортувати контейнер у вертикальному положенні. Захищати від морозу. Упаковка не повинна бути використана повторно. Упаковку утилізують після спорожнення залишку. Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019