Дезінфектанти і інсектициди

INTERCLEAN® FOAM CLEANER

Назва: INTERCLEAN® FOAM CLEANERinterhygienelogo
Засіб мийний.

  • Розчиняє кіптяву, кров, масла, білкі і жири
  • Швидке змочування поверхонь
  • Підходить для ручного очищення і обладнання високого тиску

Області застосування: INTERCLEAN® FOAM CLEANER відмінно підходить для застосування в харчовій промисловості та в тваринницьких приміщеннях.
Дія: Сильна піна має гарну адгезію також на вертикальних поверхнях. Це дозволяє INTERCLEAN® FOAM CLEANER добре працювати і розчиняти бруд. Застосовуйте спінювальні системи із тиском повітря на виході 4-6 бар. Нанесіть піну на поверхні приблизно на 20 хвилин, але уникайте висихання. Ідеальна температура очищення становить від + 20 ° C до + 50 ° C. Ретельно промийте чистою питною водою, особливо при застосуванні в харчовій промисловості. При розпилюванні на алюміній або скло також ретельно промити.
Застосування і дози:
INTERCLEAN® FOAM CLEANER + вода = готовий до застосування розчин.
Підтримуюча чистка: 500 мл на 10 л = 5% розчин.
Базова чистка: до 1000 мл на 10 л = 10% розчин.
Змішати з теплою водою і добре перемішати перед розпиленням.
Склад: Гідроксид натрію.
Запобіжні заходи та поради з техніки безпеки: H314 – Спричиняє тяжкі опіки шкіри та пошкодження очей. P101 – Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. P102 – Зберігати в недоступному для дітей місці. P103 – Читати етикетку перед використанням. P270 – Не їсти, не пити і не палити при використанні цього продукту. P280 – Користуватися захисними рукавичками / захисним одягом / засобами захисту очей / обличчя. P303 + P361 + P353 – ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ (або волосся): негайно видалити / зняти весь забруднений одяг. Промити шкіру водою / душем. P305 + P351 + P338 – ПРИ ПОТРАПЛЯННІ У ВІЧІ: Промивати обережно водою протягом кількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є та якщо це можна зробити легко. Продовжувати промивання очей. P405 – Зберігати в зачиненому місці. Паспорт безпеки доступний для фахівців за запитом.
Зберігання та утилізація: Зберігати і транспортувати контейнер у вертикальному положенні. Захищати від морозу. Упаковка не повинна бути використана повторно. Залишки приносять до місця зберігання. Упаковку утилізують після спорожнення залишку. Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019