Дезінфектанти і інсектициди

INTERCLEAN® FAT DISSOLVER

Назва: INTERCLEAN® FAT DISSOLVERinterhygienelogo
Засіб мийний особливої дії проти жиру, масла і екскрементів.

  • Чистить навіть при низьких температурах
  • З розчинником
  • Нейтральний рівень рН

Області застосування: INTERCLEAN® FAT DISSOLVER особливо підходить для очищення поверхонь в бойнях, тваринницьких приміщеннях та автомобільних майстернях. INTERCLEAN® FAT DISSOLVER надійно видаляє навіть стійкі забруднення від жиру, мастила та фекалій на всіх гладких поверхнях, таких як бетон, асфальт, метал, пластик, двигун, інструменти і деталі машин.
Дія: INTERCLEAN® FAT DISSOLVER розщеплює мінеральні масла і жири до мікро дрібних частинок і відразу пов'язує їх. Жир, якії проник глибше, також розчиняється. INTERCLEAN® FAT DISSOLVER не містить будь-яких миючих засобів.
Застосування і дози: INTERCLEAN® FAT DISSOLVER може бути застосований з розпилювачем або з допомогою розпилювальних пристроїв або доданий в воду для очищення. INTERCLEAN® FAT DISSOLVER трохи піниться. Піна може бути посилена за допомогою дозуючого пістолета IH.
INTERCLEAN® FAT DISSOLVER + вода = готовий до застосування розчин.
Нормальне забруднення: 500 мл на 10 л води = 5% розчин
Важке забруднення: Концентрація може змінюватися за бажанням. В особливих випадках використовується без розведення.
Змити або витерти насухо і після того промити водою.
Склад: Пропан-1-ол, аміди, кокос, N, N-біс (2-гідроксіетил).
Запобіжні заходи та поради з техніки безпеки: H226 – Займиста рідина та пар. H315 – Викликає подразнення шкіри. H318 – Спричиняє важке пошкодження очей. P101 – Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. P102 – Зберігати в недоступному для дітей місці. P210 - Тримати подалі від тепла / іскор / відкритого вогню / гарячих поверхонь. - ПАЛИТИ ЗАБОРОНЕНО. P260 - Не вдихати пилу / диму / газу / туману / парів / аерозолів. P271 – Використовуйте тільки на відкритому повітрі або в добре вентильованому місці. P280 – Користуватися захисними рукавичками / захисним одягом / засобами захисту очей / обличчя. P281 – Використовуйте засоби індивідуального захисту відповідно до вимог. P301 + P312 – при ковтанні: Негайно зателефонувати до ТОКСИКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ або лікаря. P305 + P351 + P338 – ПРИ ПОТРАПЛЯННІ У ВІЧІ: Промивати обережно водою протягом кількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є та якщо це можна зробити легко. Продовжувати промивання очей. P310 – Негайно зателефонувати до ТОКСИКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ або лікаря. P330 – Промити рот водою. P403 + P233 - Зберігати в добре вентильованому місці. Зберігати в щільно закритій тарі. P411 + P235 – Зберігати при температурі не вище + 40 ° C. Зберігати в прохолодному місці. P501 – Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади. Паспорт безпеки доступний для фахівців за запитом.
Зберігання та утилізація: Зберігати і транспортувати контейнер у вертикальному положенні. Захищати від морозу. Упаковка не повинна бути використана повторно. Залишки приносять до місця зберігання. Упаковку утилізують після спорожнення залишку. Утилізація згідно з розпорядженнями органів влади.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019