Дезінфектанти і інсектициди

INTERFLYTOX® KODER

Назва: INTERFLYTOX® KODER.interhygienelogo
Склад: 100 г препарату містять речовини:
Ацетаміприд - 0,5 г,
Феромон z-9-трикозен (статевий атрактант) - 0,06 г.
Фармацевтична форма: Гранули водорозчинні для дезінсекції.
Фармакологічні властивості: АТС -vet класифікаційний код: QP53 Ектопаразитарні препарати.koder
Ацетаміприд - синтетичний інсектицид, відноситься до неонікотиноїдів і володіє контактною, кишковою та системною діями. Механізм дії заснований на порушенні діяльності нервової системи комах. Потрапляючи в організм, діє на нервові волокна, викликаючи блокування рецепторів ацетилхоліну (залежних від нікотину), що призводить до порушення передачі нервових імпульсів. В результаті комахи гинуть від перезбудження нервової системи. Ацетаміприд володіє швидкою та тривалою дією, результат проявляється через годину, а термін захисної дії до 21 доби. Феромон Z-9-трикозен - статевий атрактант, що приваблює мух.
Вид тварин: Безпосередньо не стосується.
Показання до застосування: Даний інсектицид призначений для боротьби з мухами в тваринницьких та птахівничих приміщеннях. Препарат застосовують в місцях скупчення мух, наприклад, таких як теплі стіни, стіни із сонячного боку, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо.
Протипоказання: Немає.
Побічна дія: Не виявлена.
Особливі застереження при використанні: Не обробляти інвентар, який використовують при годуванні птиці та тварин (годівниці, корита, поїлки тощо), а також поверхні, які можуть облизувати тварини.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Немає відношення.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Не встановлено.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Препарат застосовують у вигляді розчину для нанесення на поверхні або шляхом порційного розкладання гранул.

  • Застосування у вигляді гранул: Рівномірно розсипати гранульований порошок у невеличкі миски з картону або листового матеріалу. Розкласти миски в місцях, де можливий найбільш інтенсивний наліт мух і при цьому мати на увазі, що багато мисок з меншою кількістю INTERFLYTOX® KODER ефективніше однієї миски з великою кількістю препарату. Необхідно переконатися в тому, що препарат не потрапить в корм і що він знаходиться в недосяжному для тварин місці!
  • Нанесення на поверхні: Приготування робочого розчину: INTERFLYTOX® KODER змішують з підігрітою до 40°С водою у співвідношенні 1: 1 (1 г препарату на 1 мл води). Розчин наносять на невеликі дерев'яні дошки, підвішують в місцях, в яких мухи особливо поширені (в недоступних для тварин місцях). 100 г препарату достатньо для обробки приміщень загальною площею 40 м2.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти): Не має відношення.
Спеціальні застереження: При застосуванні препарату необхідно переконатися в тому, що препарат не потрапить в корм і що він знаходиться в недосяжному для тварин місці!
Період виведення (каренції): Не стосується.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Роботи, пов’язані із приготуванням робочих розчинів засобу, персонал повинен виконувати в провітрюваних приміщеннях, забезпечених питною водою та каналізацією, із дотриманням заходів, які забезпечують захист шкіри та очей - у захисному одязі, захисних рукавицях й окулярах. При проведенні робіт персоналу забороняється вживати їжу, пити і палити, слід уникати розбризкування та попадання засобу в очі і на шкіру. У випадку контакту з очима промити їх великою кількістю води, а потім звернутися за порадою до лікаря. Після контакту зі шкірою негайно промити її великою кількістю води з мильною піною.
Форми несумісності (основні): Не встановлені.
Термін придатності: З роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігати в тарі виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 5°С до 25°С. Зберігати щільно закритим у недоступному для дітей місці.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Упакування із полімерного матеріалу місткістю 2 кг та жестяні банки місткістю 400 г.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Невикористана продукція та контейнери повинні утилізовуватися відповідно до місцевих вимог згідно з законом.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Інтергігієна ГмбХ, вул. Нефелдер 30, 27472 Куксхавен, Німеччина.
Назва та місцезнаходження виробника (виробників): Інтергігієна ГмбХ, вул. Нефелдер 30, 27472 Куксхавен, Німеччина.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019