Дезінфектанти і інсектициди

ALDEKOL DES® FF

Назва: ALDEKOL DES® FFewabologo
Склад: 1 л препарату містить діючі речовини (г):
Глутаровий альдегід – 112;
Суміш четвертинних амонійних сполук (бензил-кокос-алкіл-диметиламонію хлорид, дидецил-диметиламонію хлорид) – 120.
Допоміжні речовини: пропанол, метанол, вода.
Фармацевтична форма: Розчин для дезінфекції.
Фармакологічні властивості: АТС-vet класифікаційний код: QV07AV - Технічні дезінфектанти.
Препарат має бактерицидну (Escherichia coli, Salmonella typhymurium, Klebciella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aureginosa, та інші), фунгіцидну (Candida spp., Aspergillus spp., Fusarium spp., Penicillium spp.) і віруліцидну дії, включаючи віруси: (Ayjeszky-virus, Influenza virus (H5N1), Reovirus, Rotavirus, Coronavirus, Paramyxovirus, Pestivirus).
Вид тварин: Безпосередньо не стосується.
Показання до застосування: Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторіїв, забійних та м’ясопереробних цехів, ветпунктів, транспортних засобів та інших об'єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду.
Протипоказання: Не встановлені.
Побічна дія: Не виявлена.
Особливі застереження при використанні: Не застосовувати в присутності тварин та птиці. Після обробки приміщення необхідно провітрити.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Не має відношення.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Для дезінфекції використовують водні розчини препарату. Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження.

  • Профілактичну дезінфекцію проводять способом зрошення, протирання та розпилення 0,25% робочим розчином засобу (25 мл препарату на 10 л води) при витратах 0,3 л/ м2. Експозиція складає 2 години.
  • Вимушену дезінфекцію проводять способом зрошення, протирання та розпилення 0,5% робочим розчином засобу (50 мл препарату на 10 л води) при витратах 0,3 л/ м2. Експозиція складає 4 години.
  • Аерозольну дезінфекцію проводять способом високодисперсного аерозольного розпилення (затуманення): для профілактичної дезінфекції із застосуванням 0,25% робочого розчину при витратах 0,75 л/ 1000 м3; для вимушеної дезінфекції із застосуванням 0,5% робочого розчину при витратах 1,5 л/1000 м3.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти): Не має відношення.
Спеціальні застереження: Немає.
Період виведення (каренції): Не стосується.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: До роботи допускаються особи не молодше 18 років. Дезінфекцію методом зрошення проводять із дотриманням заходів щодо захисту органів дихання, шкіри та очей (спецодяг, універсальний респіратор, захисні окуляри, гумові рукавиці). Роботи, пов’язані із застосуванням розчинів препарату методом протирання та змочування, проводять з використанням засобів захисту шкіри: в комбінезоні (халаті), фартусі, шапочці, гумових рукавицях. За умови недотримання застережних заходів при попаданні засобу на шкіру і в очі можливі місцеві подразнювальні реакції з наступним розвитком гіперемії, набряку і сльозотечі. При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення. Рот і носоглотку прополоскати водою, звернутись до лікаря. При випадковому потраплянні засобу в очі необхідно терміново промити їх проточною водою протягом 10-15 хв. та звернутися до лікаря. У разі випадкового потраплянні препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'якшуючим кремом. При випадковому потраплянні засобу в шлунок необхідно дати випити постраждалому декілька склянок води з 10-20 подрібненими таблетками активованого вугілля та звернутись до лікаря. Забороняється палити, пити, приймати їжу під час виконання робіт з дезінфекції. Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом.
Форми несумісності (основні): Не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.
Термін придатності: 2 роки.
Особливі заходи зберігання: Зберігати в тарі виробника при температурі від 8°С до 25°С у сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях при відносній вологості не більше 75% в захищеному від прямого сонячного проміння місці.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Каністри із полімерних матеріалів місткістю 1,5, 10, 25 л та діжки по 200 л.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Невикористаний засіб до наступного проведення дезінфекції зберігають у щільно закритій тарі у місцях, недоступних для дітей і тварин. У разі перевищення терміну зберігання концентрату або накопичення відпрацьованих об’ємів розчину їх треба розбавити питною водою до безпечної концентрації (0,01%) та змити в каналізацію або засипати негорючим адсорбентом (пісок, земля тощо) та вивезти на полігон знешкодження.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: ЕВАБО Кемікаліен ГмбХ енд КО.КГ, Кольпінгштрассе 4 Д-49835 Вітмаршен, Німеччина.
Назва та місцезнаходження виробника (виробників): ЕВАБО Кемікаліен ГмбХ енд КО.КГ, Кольпінгштрассе 4 Д-49835 Вітмаршен, Німеччина.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019