Ферменти

Natuzyme®

Назва: Natuzyme®natuzyme logo.
Комплексний ферментний препарат Натузим® утворений трьома штамами бактерій і грибів (Trichoderma Longibrachiatum, Bacillus subtilis, Aspergillus Niger), які продукують шість ензимних активностей, що підсилюють один одного.
Склад:

Найменування ферменту Субстрат Ефект ферментативної реакції Активність
Целлюлаза Сира клітковина Перетворює клітковину в глюкозу 6 000 од./г
Протеаза Сирий протеїн Розщеплює кератинові і колагенові білки до амінокислот 700 од./г
Ксиланаза Некрахмалисті полісахариди Гідролізує ксилани в ксилозу 10 000 од./г 
α-амілаза Крохмалисті полісахариди Розщеплює амілопектин до простих цукрів 400 од./г
β-глюканаза β- глюкани Розщеплює глюкани 700 од./г
Фітаза Фітінові з'єднання корму Вивільняє фосфор, кальцій і амінокислоти, що зберігаються в фітатах 1 000 од./г

 

Форма випуску: Порошок.
Фармакологічні властивості: Кормова добавка містить суміш ферментів, що розщеплюють арабіноксилани (пентозани) та бета глюкани на олігосахариди і частково на моно-, ди -, три сахариди, знижуючи таким чином в’язкість у травневому тракті, покращуюють засвоєння поживних речовин.
Ферменти, які входять до складу кормової добавки, є природними речовинами, що повністю засвоюються організмом тварин та птиці.
Добавка розщеплює фітати, фосфати та некрохмалисті полісахариди корму, внаслідок чого вивільнюються вуглеводи, протеїн, амінокислоти та фосфор, що сприяє збільшенню продуктивності тварин та птиці.
Вид тварин: Усі продуктивні тварини та птиці: свині, ВРХ, кролі, бройлери, несучки, індики, качки, гуси, перепели, а також аквакультура.
Покази до застосування: Підвищення процесу травлення і засвоєння поживних речовин при відгодівлі продуктивних тварин, с/г птиці та аквакультури, з метою покращення кормової конверсії.
Протипоказання: Немає.
Особливості застереження при використанні: Немає.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Застосовується під час вагітності, лактації, несучості.
Взаемодія з іншими засобами та інші форми взаемодії: Не виявлено.
Дози і способи введення: Змішують з кормами чи комбікормами, з розрахунку у відповідності до виду тварин:
• кури-несучки, качки, перепели, декоративні птахі – 250 - 350 грам на тонну корму;
• молодняк птиці, бройлери, індички, гуси - 350 грам на тонну корму;
• свині, кролі, аквакультура - 350 - 500 грам на тонну корму;
• велика рогата худоба 500 грам на тонну або 7-10 грам на голову.
Передозування: Немає.
Спеціальні застереження: Продукти харчування, ветеринарні препарати, посуд зазделегіть прибирають з місця можливого забруднення кормом.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними кормовими добавками. Під час застосування не дозволяється курити, пити і приймати їжу. По закінченні застосування слід ретельно вимити руки теплою водою з милом
Термін придатності: 24 місяці.
Термін придатності після відкриття первинної упаковки: 24 місяці.
Особливі заходи безпеки при зберіганні: Зберігати в оригінальній упаковці у сухому, в захищеному від світла місці, при температурі від 0 до 25 С, у місцях, що недоступні для дітей та тварин.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Багатошарові паперові мішки по 20 кг.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом або з його залишками: Використовувати лише за призначенням. Невикористаний і протермінований продукт, повинні бути утилізовані відповідно до національних вимог.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Біопротон ПІТІВай ЛТД, 34/141 Стайшан Роуд Саннібанк, КьюЕлДі 4109, Брізбан, Австралія.
Назва та місцезнаходження виробника: Біопротон ПІТІВай ЛТД, 34/141 Стайшан Роуд Саннібанк, КьюЕлДі 4109, Брізбан, Австралія.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019