Рідкі вітамінні суміші

LOVIT® AD3E Forte

lovitlogoНазва: LOVIT® AD3E форте рідина.
Склад: 1 мл містить діючі речовини:
Вітамін А – 100 000 МО,
Вітамін D3 – 10 000 МО,lovitad3e
Вітамін Е – 40 мг.
Фармацевтична форма: Рідина.
Фармакологічні властивості: Вітамін А відноситься до жиророзчинних вітамінів. Бере участь в окисно-відновних процесах, у вуглеводному і жировому обмінах. Впливає на мінеральний та гормональний обміни.
Механізм дії вітаміну А полягає в регуляції засвоєння кисню в біохімічних процесах. Гальмує активність інсуліну та підсилює неоглікогенез. Активізує метаболізм кальцію та магнію та забезпечує формування скелета. Затримує утворення кератиногіалінових зерен у ліпідному шарі клітинних мембран і підтримує еластичність клітинних оболонок. Забезпечує нормалізацію функцій органів зору, шкіри, дихальних шляхів, травного каналу, матки. Відіграє важливу роль у взаємодії білків із ліпідами у клітинних мембранах, забезпечує їх функціонування і регулює проникність. Найбільш чутливі до дефіциту вітаміну А мембрани лізосом: за його дефіциту збільшується елімінація ферментів із них.
Вітамін А забезпечує також репродуктивну функцію у тварин: сперміо- та оогенез, ріст ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.
Вітамін D3 належить до групи жиророзчинних вітамінів. Впливає на метаболізм кальцію та фосфору, починаючи зі всмоктування його у кишечнику та закінчуючи виведенням з організму. Забезпечує формування кісткової тканини тварин в період росту, при лікуванні рахіту, остеомаляції, переломах кісток. Регулює вміст кальцію і фосфору у крові та кістковій тканині, забезпечує фізіологічне співвідношення їх в організмі. При зниженні рівня кальцію у крові вітамін D3 забезпечує його перехід з кісткової тканини. Впливає на тканинне дихання і окислення вуглеводів.
Вітамін Е відноситься до групи жиророзчинних вітамінів. Відіграє важливу роль як регулятор окислення у процесах біосинтезу білка. Збільшує вміст міозину та актоміозину та забезпечує метаболізм АТФ. Запобігає окисленню жирів, жирних кислот та стеринів, що можуть спричинити токсикоз, у якості антиоксиданту. Затримуючи окислення жирів, запобігає утворенню токсичних метаболітів, сповільнює обмін вуглеводів, білків, нуклеїнових кислот і стероїдів, а також забезпечує стійкість еритроцитів проти гемолізу та окислення. Забезпечує структуру клітинних мембран і внутрішньоклітинних утворень, що зумовлює стійкість лізосом і затримує вихід з них лізосомальних гідролітичних ферментів та запобігає їх участі в розвитку дистрофії при білом'язовій хворобі. Вплив його на мембранні структури позитивно позначається на стійкості та функціональній активності покривного епітелію слизових оболонок травного каналу, матки, кон'юнктиви. Вітамін Е забезпечує нормальну функцію травного та репродуктивного апаратів. У самців він регулює сперматогенез і зменшує кількість патологічно змінених сперматозоїдів, запобігає переродженню епітелію сім'яних канальців. У самок поліпшує запліднення і ембріональний розвиток плоду.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози, птиця.
Покази до застосування: Профілактика та лікування гіповітамінозів вітамінів А, D3, Е, профілактики стресів, при антибіотикотерапії, лікуванні сульфаніламідними препаратами та у комплексній терапії при захворюваннях органів розмноження (затримка посліду, ендометрити), обміну речовин (рахіт, остеопороз, післяродовий парез).
Протипоказання: Не виявлено.
Особливі застереження при використанні: При роботі з препаратом необхідно дотримуватись загальноприйнятих санітарно-гігієнічних правил.
Використання під час вагітності і лактації: Згідно листівки-вкладки.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії: Немає.
Дози і способи введення тваринам різного виду та віку: Орально, протягом 2 – 3 днів у дозі:
Птиця: 250 – 1000 мл/1 000 л питної води;
Велика рогата худоба, коні: 10 – 15 мл/тварину/добу;
Телята, жеребці, свиноматки: 5 – 7 мл/тварину/добу;
Свині на відгодівлі, кози, вівці: 2 – 3 мл/тварину/добу. При необхідності курс введення препарату можна повторити.
Перед застосуванням препарат добре збовтати. Не використовувати в чистому вигляді.
Спеціальні застереження: Немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Запобігати контакту зі шкірою та очима.
Фармацевтичні особливості:
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі заходи безпеки при зберіганні: Зберігати добре зачиненим в прохолодному сухому та захищеному від прямого сонячного проміння місці в оригінальному упакуванні при температурі від 0 до 20°С. Розкриту упаковку негайно використати.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Пластикові флакони по 1 л та пластикові каністри по 5 л та 25 л.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом або з його залишками: Згідно існуючих нормативних документів.
Виробник та власник реєстраційного посвідчення: Кеслер Нутрішн ГмбХ. Цеппелінштрассе З, Д-27472 Куксхафен, Німеччина. Тел./факс: +49 4721 5904 0.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019