Рідкі вітамінні суміші

LOVIT® Breeze

Важлива інформація: товар знаходиться на реєстрації.

Назва: LOVIT® Breeze Liquid. 
Фармакологічні властивості: Рідка формула з вітаміном А та ефірною олією евкаліпту та чебрецю для короткотривалого додавання в питну воду. LOVIT® Breeze Liquid рекомендований для контролю поголів’я птиці з проблемами дихальної системи. 

Захворювання дихальної системи птиці мають багатофакторну етіологію, є найбільш частою причиною смертності, та як наслідок є важливим економічним чинником. Вони можуть бути індуковані патогенними мікроорганізмами, спричинені генетичними особливостями та невідповідними умовами вирощування. На додаток до пилу, що утворюється шкребтінням та лопотінням крил, вентиляція пташника є важливим фактором. Рівень повтрообміну влітку сягає 10 м3/год на голову та може знизитись до 0,5 м3/год на голову взимку. Концентрація шкідливих газів у повітрі підвищується, зокрема аміак шкідливий для здоров’я. Аміак реагує з вологою вдихуваного повітря та пошкоджує ворсинки епітеліальних клітин слизової оболонки. Слиз більше не може виводиться, патогени що присутні у чатинках пилу лепто потрапляють у повітроносні мішки та легені птиці. Це спричинює інфікування. Підвищена концентрація аміаку в повітрі пташника 50 ppm (част/млн) достатня для реєстрації росту пригнічення птиці та втрат продуктивності до 20%. 

LOVIT® Breeze це рідка формула для захисту дихальної системи. Стояче повітря містить велику кількість збудників. Для запобігання інфікування, у пташниках часто знижують рівень вентилювання у зимовий період. Таким чином зростає концентрація аміаку та рівень пилу у пташнику. На додаток до ретельно спланованої програми вентиляції, потрібно зміцнювати імунну систему та захищати епітелій дихальної системи. Завдяки своєму ефективному складу вітаміну А та ефірних олій LOVIT® Breeze забезпечує епітеліальний захист легенів та посилений захист імунітету.

Переконливі переваги:
- Допомагає запобігти інфекції дихальних шляхів,
- Оптимізує захист епітелію легенів,
- Підтримує імунний захист.
Правовий статус: Кормова добавка.
Склад: 1,2–Пропанедіол, натрію хлорид. 
Добавок на літр:
Вітамін А – 1,000,000 I.U.,
Олія евкаліпту – 170,000 мг,
Олія чебрецю – 40,000 мг.

Вітамін А, також відомий як "винищувач інфекцій" та "протектор шкіри", є важливим для бар’єрної функції слизових оболонок. Через регулювання більш ніж 300 генів, впливає на процеси росту, диференціювання та гемопоезу. Це має важливе значення для формування мукополісахаридів та глікопротеїнів, необхідних для утворення слизової оболонки. Разом з вітаміном D вітамін А підвищує ефективність клітинного імунітету. У випадку його дефіциту слизові оболонки висихають і кератинують. Бар’єрна функція ослаблена, підвищується чутливість до інфекцій дихальних шляхів. Додавання вітаміну А знижує рівень захворюваності та смертності від інфекційних захворювань.

Евкаліпт (Eucalyptus globulus) з основними активними речовинами, цинеолом та евкаліптолом, володіє бронхолітичними, антимікробними та відхаркувальні властивостями. Чебрець (Thymus vulgaris) - це лікарська рослина, що застосовується для лікування інфекцій дихальної системи. Обидва основні активні інгредієнти тимол і карвакрол володіють антимікробною, відхаркувальною та навіть антиоксидантною властивостями.

Опис: Прозора, жовтувата рідина з легким запахом евкаліпту.
Розчинність: Легко розчиняється у воді.
Категорії тварин: Перевірено для птиці.
Рекомендоване дозування: особливо добре за зниженного поїдання корму до 10 %:
100 - 300 мл на 1.000 літрів питної води впродовж 3 -10 днів. Повторити за необхідності.
Сфера застосування: Проблеми респіраторного тракту, втрата апетиту.
Рекомендоване застосування: Перед використанням добре струсити. Не використовувати у чистому вигляді. Додати 100 мл до мін. 10 літрів води та розчинити до досягнення необхідної кількості.
Заходи безпеки: Небезпечні продукти. Дотримуйтесь подальшої інформації відповідно паспорту безпеки та правил транспортування.
Зберігання: Зберігати міцно закупореним та захищеним від прямого сонячного випромінювання у прохолодному (макс. 25°С) та сухому місці. Після відкриття потрібно використати негайно.
Термін придатності: 18 місяців, при зберіганні в оригінальній упаковці та належних умовах.
Пакування: Каністри по 5 літрів у картонних коробках 4 х 5 л.
Виробник та власник реєстраційного посвідчення: Кеслер Нутрішн ГмбХ. Цеппелінштрассе З, Д-27472 Куксхафен, Німеччина. Тел./факс: +49 4721 5904 0.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019