Живі вакцини

AviPro® ILT

aviprologoНазва ветеринарного препарату: AviPro® ILT – вакцина жива ліофілізована, з розчинником AviPro Diludrop, для вакцинації птиці проти інфекційного ларинготрахеїту.
Якісний і кількісний склад: Кожна доза вакцини містить: живий вірус інфекційного ларинготрахеїту, штам Connecticut – щонайменше 102,8 EID50; допоміжні речовини: динатрій фосфат,
калій фосфорнокислий однозаміщений ilt2-водний, моногідрат лактози, сухе знежирене молоко. Кожна доза розчиннику містить: полівідон, натрію хлорид, натрій фосфорнокислий однозаміщений 2-водний, динатрій фосфат, барвник синій патентований V (E 131); допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.
Фармацевтична форма: Вакцина – ліофілізат. Розчинник – розчин.
Імунобіологічні властивості: Формує активний імунітет у птиці проти інфекційного ларинготрахеїту. При вакцинації інтраокулярним методом імунна відповідь настає впродовж 2-х тижнів. При вакцинації методом випоювання імунна відповідь настає впродовж 4 – 5 тижнів після первинної вакцинації.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Активна імунізація птиці проти інфекційного ларинготрахеїту. Вакцинувати необхідно все стадо.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці. Не вакцинувати птицю в період несучості.
Побічна дія: Через пил, який з’являється під час того, як ви ловите птицю для вакцинації, може виникнути незначний кон’юнктивіт після вакцинації.
Особливі застереження при використанні: Слід використати увесь вміст флакону після його відкупорення якнайшвидше для того, щоб уникнути забруднення та втрати активності вакцини.
Застосування під час періоду несучості: Не слід застосовувати в період несучості.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Невідомі, але рекомендовано за тиждень до і тиждень після проведення вакцинації AviPro ILT не проводити вакцинацій проти респіраторних захворювань (наприклад, таких як IB та TRT). Необхідно слідкувати, щоб питна вода та ємності для води не містили дезінфектантів та миючих засобів.
Дози і способи введення птиці: Застосовують інтраокулярно або методом випоювання. Одну дозу вакцини використовують одній птиці інтраокулярно. Дві дози вакцини використовують одній птиці методом випоювання. Перша вакцинація: у віці 4 – 6 тижнів. Ревакцинація : у віці 12 – 14 тижні.
а) Застосування інтраокулярно:
Розчинити 1 000 доз у відповідній кількості (34 ml) стерильного розчинника AviPro Diludrop. Приготувати необхідно лише ту кількість вакцинного розчину, яку зможете використати впродовж 2 годин. Видалити алюмінієвий ковпачок та пробку з флакону з вакциною та з флакону з розчинником. Використосуючи перехідник змішати розчинник з вакциною та ретельно збовтати. Від’єднати пустий флакон з-під вакцини та перехідник від флакону, що містить розчин, та приєднати до нього крапельницю. Вакцинний розчин готовий до використання. Одну краплю вакцинного розчину закапати у кон’юнктивальний мішок ока кожній птиці.
б) Застосування методом випоювання:
Визначити необхідну кількість доз та кількість води (див. далі). Використовувати весь вміст флакону з вакциною лише для одного пташника чи однієї системи питної води, оскільки розподілення вмісту флакону може привести до помилок у дозуванні. Все обладнання, що застосовується для вакцинації (труби, поїлки і т.д.) повинно бути повністю чистим та не містити залишків дезінфектантів, миючих засобів і т.д. Використовувати лише прохолодну, чисту та свіжу воду, бажано не хлоровану та без іонів металу. Додавання сухого знежиреного молока у кількості ( 2 – 4 грами на літр) чи знежиреного молока (20 – 40 мл на літр води) покращує якість води та позитивно впливає на стабільність вакцини. Однак, це потрібно робити як мінімум за 10 хвилин до розчинення вакцини. Відкрити флакон з вакциною під водою та повністю розчинити вміст. Необхідно прослідкувти уважно, щоб флакон та гумовий ковпачок були повністю спорожнені. Для цього сполоснути їх у воді.
Вода у поїлках повинна бути повністю використаною до проведення вакцинації. Всі труби повинні бути спорожнені від звичайної води, щоб у поїлках містилася лише суміш води з вакциною. Лінії, що містять звичайну воду, повинні бути звільнені від неї перед використанням вакцинного розчину.
Вакцина повинна бути повністю спожитою впродовж 2-х годин. Оскільки птиця п’є воду по- різному, може виникнути необхідність відмовити їй у воді перед вакцинацією, щоб гарантувати, що вся птиця прийме вакцинний розчин під час періоду вакцинації. При розрахунку кількості води слід виходити з того, щоб птиця спожила даний об’єм впродовж 2-х годин. Вакцинний розчин додають до прохолодної свіжої води із розрахунку орієнтовно 2 000 доз вакцини на один літр води на день життя для 1000 курей, тобто 10 літрів води було б необхідно для 1000 курей 10-денного віку. В жарких кліматичних умовах чи для крупних порід курей ця кількість може бути збільшена максимум до 40 літрів на 1000 голів птиці. У разі сумніву, визначте кількість спожитої води за день до проведення вакцинації. Після розчинення готовий до використання вакцинний розчин необхідно застосовувати негайно. Під час проведення вакцинації методом випоювання птиця не повинна мати доступу до звичайної питної води.
Передозування: Не відмічено.
Спеціальні застереження: Необхідно приготувати лише ту кількість вакцини, яка буде використана впродовж 2-х годин.
Період каренації: Нуль днів.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту птиці: Вакцина містить живий вірус. Уникати потрапляння в очі. Уникати контамінації при розбризкуванні чи розливанні. Обслуговуючому персоналу рекомендовано мити та дезінфікувати руки після вакцинації. Якщо вакцина потрапила в очі, необхідно звернутися до лікаря.
Фармацевтичні особливості:
Основні форми несумісності: Не досліджували.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі застереження щодо зберігання: Вакцину зберігати в сухому, темному місці за температури від 2 °С до 8 °С. Розчинник AviPro Diludrop зберігати в сухому, темному місці за температури не вище 25 °С. Берегти від дії прямих сонячних променів. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці. Готову вакцину суспензію зберігати за температури не вище 25 °С. Берегти від дії прямих сонячних променів та морозу. Термін придатності вакцини після розчинення: 2 години за кімнатної температури.
Природа і склад контейнера первинного упакування:
Вакцина: скляні флакони по 500, 1000, 2500, 5000, 10000 доз.
Розчинник: пластикові (поліпропілен) флакони по 1000 доз.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення і виробника: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом: Пусті та відкриті флакони знешкоджують кип’ятінням, спалюванням чи шляхом занурення у відповідний дезінфектант згідно з місцевими вимогами.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019