Живі вакцини

AviPro® ND HB1

aviprologoНазва ветеринарного препарату: AviPro® ND HB1 – вакцина жива ліофілізована проти ньюкаслської хвороби.
Якісний і кількісний склад: Кожна доза вакцини містить: живий вірус ньюкаслської хвороби, штам Хітчнер В1 – щонайменше 106 EID50. Допоміжні речовини: сорбіт, сахароза, динатрій фосфат, натрій фосфорнокислий однозаміщений 2-водний, желатин.
Фармацевтична форма: Ліофілізат.
Імунобіологічні властивості: Формує активний імунітет проти ньюкаслської хвороби. Імунітет розвивається впродовж 21 дня. Тривалість імунітету – до 42 днів, після цього рекомендовано проводити бустерні вакцинації.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Активна імунізація птиці проти ньюкаслської хвороби. Вакцинувати необхідно все стадо.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці. Не вакцинувати аерозольним методом стада, інфіковані мікоплазмою галлісептикум.
Побічна дія: Починаючи з третього чи четвертого дня після вакцинації у окремих особин птиці можуть бути легкі респіраторні явища. Такі явища тривають від 4-х до 7-ми днів. Вакцинація курей-несучок в продуктивний період може викликати нетривале зниження продуктивності.
Особливі застереження при використанні: Використати увесь вміст флакону після його відкупорення якнайшвидше для того, щоб уникнути забруднення та втрати активності вакцини. Приготуйте лише ту кількість вакцини, яка може бути використана за 2 години.
Застосування під час періоду несучості: Не слід застосовувати для батьківського поголів’я в період несучості та за чотири тижні до початку період несучості.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Невідомі, але необхідно слідкувати, щоб питна вода та ємності для води не містили дезінфектантів та миючих засобів.
Дози і способи введення птиці: Застосовують методом випоювання або аерозольним методом після розчинення. Одну дозу вакцини використовують одній птиці. Вакцину можна застосовувати з першого дня життя після виведення. Загальна схема вакцинації не може бути запропонована, оскільки необхідно враховувати індивідуальні умови утримання стада та поточну епізоотичну ситуацію.
а) Застосування методом випоювання: Визначте необхідну кількість доз вакцини та кількість води (див. далі). Використовуйте увесь вміст флакону з вакциною лише для одного пташника чи однієї системи питної води, оскільки розподілення вмісту флакону може привести до помилок у дозуванні. Все обладнання, що застосовується для вакцинації (труби, поїлки і т.д.) повинно бути повністю чистим та не містити залишків дезінфектантів, миючих засобів і т.д. Використовуйте лише прохолодну, чисту та свіжу воду, бажано не хлоровану та без іонів металу.
Додавання сухого знежиреного молока (< 1 % жиру) у кількості (2 – 4 грами на літр) чи знежиреного молока (20 – 40 мл на літр води) покращує якість води та позитивно впливає на стабільність вакцини. Однак, це потрібно робити як мінімум за 10 хвилин до розчинення вакцини. Відкрийте флакон з вакциною під водою та розчиніть вміст повністю у 1 літровій ємності. Оскільки концентрована вакцина трохи липка, слідкуйте уважно за тим, щоб флакон та гумовий ковпачок були повністю спорожнені. Для цього сполосніть їх у воді. Перед додаванням більшої кількості води, добре розмішайте розчин у 10 літровій посудині до того як його використовувати. Вакцину необхідно ретельно змішувати протягом декількох хвилин на кожному етапі. Щоб вірно визначити необхідну кількість води, скористайтеся даними щодо кількості води, спожитої птицею за день до проведення вакцинації. Згідно із загальним правилом, розчинену вакцину вводять в прохолодну та свіжу воду із розрахунку 1000 доз вакцини на один літр води на день життя для 1000 курей, тобто 10 літрів води було б необхідно для 1000 курей 10-денного віку. В жарких кліматичних умовах чи для крупних порід курей ця кількість може бути збільшена до максимуму 40 літрів на 1000 голів птиці. Поїлки та поїльні лінії необхідно звільнити від води, щоб рівень води перед додаванням вакцинного розчину у поїлках був мінімальним. Якщо вода все ще наявна, осушіть поїльну лінію перед додаванням вакцини. Застосовуйте вакцину впродовж (до) 2-х годин, переконавшись, що вся птиця попила протягом цього проміжку часу. Оскільки птиця п’є воду по-різному, може виникнути необхідність відмовити їй у воді перед вакцинацією, щоб гарантувати що вся птиця прийме вакцинний розчин під час періоду вакцинації. Спрага впродовж 2 – 3 годин перед проведенням вакцинації може виявитися необхідною, щоб добитися аби кожна птиця прийняла дозу вакцинного розчину. Слідкуйте, щоб під час проведення вакцинації птиця не мала доступу до звичайної води.
б) Застосування аерозольним методом: Кількість води необхідної для вакцинації аерозольним методом залежить від ряду факторів, таких як: вік птиці, умови утримання, температура, щільність посадки птиці та обладнання, яке використовується для вакцинації методом розпилення. Зазвичай ця кількість коливається в межах 250 – 1000 мл/1000 курей. Розчиніть вакцину у воді, яка не містить хлору або в дистильованій воді, використовуючи стерильний шприц. Первинну вакцинацію рекомендовано проводити «грубим розпиленням» (розмір краплі > 50 µm). Із 3-4-го тижня життя рекомендовано проводити розпилення «дрібними краплями» (розмір краплі< 50 µm). Для вакцинації аерозольним методом вакцину необхідно розчинити у дистильованій воді. Вся птиця повинна бути зволожена у достатній мірі.
Вентиляцію під час вакцинації та протягом 20 – 30 хвилин після її проведення необхідно вимкнути або знизити до мінімального рівня. Намагайтеся якомога менше тривожити птицю, наприклад, зменшивши інтенсивність освітлення. Обладнання, яке використовується, повинне бути призначене лише для вакцинацій. Його необхідно вимити гарячою водою та ні в якому разі не додавати дезінфектантів і миючих засобів.
Передозування: Передозування є безпечним, в той час, як зменшення дози може викликати недостатній розвиток імунітету.
Спеціальні застереження: Приготуйте лише ту кількість вакцини, яка може бути використана впродовж 2-х годин.
Період каренції: Нуль днів.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту птиці: Вакцина містить живий вірус. Уникати контамінації при розбризкуванні чи розливанні. Обслуговуючому персоналу рекомендовано помити та продезінфікувати руки після використання вакцини. При застосуванні вакцини аерозольним методом необхідно захищати очі та дихальні шляхи (за допомогою маски, респіратора, окулярів).
Фармацевтичні особливості:
Основні форми несумісності: Не досліджували.
Термін придатності: 12 місяців.
Особливі застереження щодо зберігання: Зберігати в сухому, темному місці за температури від 2 до 8 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Берегти від дії прямих сонячних променів. Не заморожувати. Готовий до використання вакцинний розчин берегти від дії прямих сонячних променів та від морозу. Зберігати за температури не вище 25 °С. Термін придатності готового вакцинного розчину: 2 години. Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Скляні флакони по 1000, 2500, 5000, 10000 доз.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Назва та місцезнаходження виробника: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом: Пусті та відкриті флакони знешкоджують кип’ятінням, спалюванням чи шляхом занурення у відповідний дезінфектант згідно з місцевими вимогами.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019