Живі вакцини

AviPro® ND-IB HB1

aviprologoНазва ветеринарного препарату: AviPro® ND-IB HB1 – вакцина жива ліофілізована для імунізації птиці проти інфекційного бронхіту та ньюкаслської хвороби.
Якісний і кількісний склад: Кожна доза вакцини містить: живий вірус ньюкаслської хвороби, штам Хітчнер В1 – щонайменше 106 EID50; живий вірус інфекційного бронхіту, штам Массачусетс Н120 – щонайменше 103,5 EID50.
Фармацевтична форма: Ліофілізат.
Імунобіологічні властивості: Формує активний імунітет проти інфекційного бронхіту та ньюкаслської хвороби.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Активна імунізація птиці проти інфекційного бронхіту та ньюкаслської хвороби. Вакцинувати необхідно все стадо.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці.
Побічна дія: У стаді, інфікованому мікоплазмою, можуть активізуватися хронічні респіраторні захворювання.У такому разі необхідне додаткове застосування відповідних ефективних антибіотиків. Починаючи з другого дня після вакцинації у окремих особин птиці можуть бути легкі респіраторні явища (кашель та тимчасове чхання). Ці явища швидко зникають та не викликають уражень респіраторного тракту чи зростання супресії.
Особливі застереження при використанні: Слід використати увесь вміст флакону після його відкупорення якнайшвидше для того, щоб уникнути забруднення та втрати активності вакцини.
Застосування під час періоду несучості: Не слід застосовувати.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Невідомі, але необхідно слідкувати, щоб питна вода та ємності для води не містили дезінфектантів та миючих засобів.
Дози і способи введення птиці: Застосовують методом випоювання після розчинення. Одну дозу вакцини використовують одній птиці. Вакцинація бройлерів вакциною AviPro® ND-IB HB1 у віці 7 – 10 днів та ревакцинація у віці 25 – 28 днів забезпечує, як правило, відповідний захист на період відкорму. Несучок можна вакцинувати AviPro® ND-IB HB1 у віці 2 – 3 тижні та старше.
Застосування методом випоювання:
Прослідкуйте, щоб все обладнання, що застосовується для вакцинації (труби, поїлки і т.д.) було повністю чистим та не містило залишків дезінфектантів, миючих засобів і т.д. Визначіть кількість води, необхідну для тієї кількості птиці, яку збираєтеся вакцинувати. Використовуйте лише прохолодну, чисту та свіжу воду, бажано не хлоровану та без іонів металу. Підготуйте необхідну кількість флаконів з вакциною. Вакцина знаходиться у флаконах під вакуумом. Спочатку видаліть захисний ковпачок, а потім під водою видаліть гумову пробку щоб повністю розчинити вміст у 1 літровій ємності. Прослідкуйте уважно за тим, щоб флакони були повністю спорожнені. Для цього сполосніть їх у воді. Перед додаванням більшої кількості води, добре розмішайте розчин у 10 літровій ємності перед тим, як його використовувати. Використовуйте увесь вміст флакону з вакциною лише для одного пташника чи однієї системи питної води, оскільки розподілення вмісту флакону може привести до помилок у дозуванні. Після розчинення застосовуйте готовий до використання вакцинний розчин негайно. Як правило, рекомендується використовувати 40 літрів на 1000 доз вакцини. По можливості для вірного розрахунку необхідної кількості води використовуйте показники спожитої кількості води за попередній день до проведення вакцинації. Додавання сухого знежиреного молока (< 1 % жиру) у кількості (2 – 4 грами на літр) чи знежиреного молока (20 – 40 мл на літр води) покращує якість води та позитивно впливає на стабільність вакцини. Добре збовтайте після змішування та дайте розчину відстоятися протягом 15 хвилин перед додаванням до вакцини. Всі труби повинні бути спорожнені від звичайної води, щоб у поїлках містилася лише суміш води з вакциною. Лінії, що містять звичайну воду, повинні бути звільнені від неї перед використанням вакцинного розчину. Готовий до використання вакцинний розчин повинен бути спожитий впродовж 2-х годин. Оскільки птиця п’є воду по-різному, може виникнути необхідність відмовити їй у воді перед вакцинацією, щоб гарантувати що вся птиця прийме вакцинний розчин під час вакцинації.
Передозування: Передозування є безпечним, в той час, як зменшення дози може викликати недостатній розвиток імунітету.
Спеціальні застереження: Приготуйте лише ту кількість вакцини, яка може бути використана впродовж 2-х годин.
Період каренації: 0 днів.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту птиці: Вакцина містить живий вірус! Уникати контамінації при розбризкуванні чи розливанні. Помити та продезінфікувати руки після використання вакцини.
Фармацевтичні особливості:
Основні форми несумісності: Немає.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі застереження щодо зберігання: Зберігати в сухому, темному місці за температури від 2 до 8 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Берегти від дії прямих сонячних променів. Не заморожувати. Готовий до використання вакцинний розчин берегти від дії прямих сонячних променів та від морозу. Зберігати за температури не вище 25 °С. Термін придатності готового розчину: 2 години. Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Скляні флакони по 1000, 2500, 5000, 10000 доз.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Назва та місцезнаходження виробника: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом: Пусті та відкриті флакони знешкоджують кип’ятінням, спалюванням чи шляхом занурення у відповідний дезінфектант згідно з місцевими вимогами.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019