Живі вакцини

AviPro® ND VISOTA

aviprologoНазва ветеринарного препарату: AviPro® ND VISOTA – вакцина жива ліофілізована для птиці проти ньюкаслської хвороби.
Якісний і кількісний склад: Кожна доза вакцини містить: вірус ньюкаслської хвороби, тип В1, штам Ла Сота – не менше ніж 105,5 ЕІД50.
Фармацевтична форма: Ліофілізат.
Імунобіологічні властивості: Захисний рівень поствакцинального імунітету формується через 2 тижні після вакцинації . Тривалість імунітету безпосередньо залежить від віку птиці та її сприйнятливості.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Рекомендовано для активної імунізації птиці як допомога у запобіганні виникненню ньюкаслської хвороби. Птицю віком 2 тижні та старше слід вакцинувати інтраокулярно або методом випоювання, аерозольним методом слід вакцинувати птицю віком 5 тижнів та старше.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці.
Побічна дія: Не виявлено.
Особливі застереження при використанні: Увага! Жива вакцина! Не допускати, щоб вакцина потрапила в очі! Не використовувати вакцину, якщо пошкоджено захисний ковпачок. Слід використати увесь вміст флакону після його відкупорення. Пусті та відкриті флакони повинні бути знешкоджені кип’ятінням.
Застосування під час періоду несучості: Не слід застосовувати.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Не виявлено.
Дози і способи введення птиці: Одна доза на одну птицю. Вакцинувати слід інтраокулярно (лише для вакцини об’ємом 1000 доз), а також аерозольним методом або методом випоювання.
Передозування: Не відмічено.
Спеціальні застереження: Не проводити вакцинацію за 21 день до забою.
Період виведення: 21 день.
Спеціальні застереження для обслуговуючого персоналу: Персоналу під час щеплення необхідно використовувати захисні рукавиці та окуляри. Тримати подалі від дітей! Після закінчення терміну придатності не використовувати!
Фармацевтичні особливості:
Форми несумісності: Немає.
Термін придатності: 36 місяців.
Особливі застереження щодо зберігання: Зберігати в сухому, темному місці за температури від 2 до 8 °С. Не заморожувати!
Природа і склад контейнера первинного упакування: Скляні флакони по 1000, 2500, 5000, 10000 доз в кожному.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом: Пусті та відкриті флакони повинні бути знешкоджені кип’ятінням.
Назва і постійна адреса власника реєстраційного посвідчення: Ломан Анімал Хелс ГмбХ & Ко. КГ, вул. Хайнц-Ломан 4, 27472 Куксхафен, Німеччина (Lohmann Animal Health, Heinz-Lohmann –Str.-4, D-27472 Cuxhaven, Germany). Тел.: +49-4721-747109; факс: +49-4721-747124.
Назва і постійна адреса виробника: Ломан Анімал Хелс Інтернешнл, 375 Чайна Роад, Вінслоу, Мен 04901, США.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019