Живі вакцини

AviPro® SALMONELLA VAC E

aviprologoНазва: AviPro® SALMONELLA VAC E — вакцина жива ліофілізована проти сальмонельозу птиці.
Якісний і кількісний склад: Кожна доза вакцини містить:
Живу атенуйовану бактерію Salmonella Enteritidis, штам Sm24/Rifl 2/Ssq: щонайменше 1*108 КУО. Допоміжні речовини: пептон, цукроза, желатин, буфер HEPES.
Фармацевтична форма: Ліофілізат.
Імунобіологічні властивості: Стимулює активний імунітет проти збудника Salmonella Enteritidis.
Вакцинний штам метаболічно мутований та зустрічаеться серед мікрофлори кишечника в звичайних умовах; має достатню інвазивність для стимуляції імунітету у птиці та разом з тим, є безпечним, оскільки має короткий період виведення із організму птиці та слабку виживаність у навколишньому середовищі; дуже чутливий до фторхінолонів та, на відмгну від польових штамів, чутливий до еритроміцину. Імунітет розвиваеться впродовж 14 днів та тривае щонайменше 52 тижні.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Активна імунізація птиці з метою зменшення смертності, колонізації органів та фекальних виділень, викликаних збудником Salmonella Enteritidis.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці. Не вакцинувати птицю в період несучості та за три тижні до початку несучості.
Побічна дія: Не виявлено.
Особливі застереження при використанні: Слід використати увесь вміст флакону після його відкупорення якнайшвидше для того, щоб уникнути забруднення та втрати активності вакцини. Диференціація між вакцинними та польовими штамами проводиться за допомогою антибіограми. Вакцинні штами, на відміну від польових, чутливі до еритроміцину (рекомендована концентрація 15-30 мкг/мл) та стійкі до стрептоміцину та рифампіцину (рекомендована концентрація 200 мкг/мл). Вакцинувати лише здорову птицю.
Застосування під час періоду несучості: Не слід застосовувати в період несучості.
Взаемодія з іншіми засобами та інші форми взаємодії: Необхідно слідкувати, щоб питна вода та ємності для води не містили дезінфектантів та миючик засобів. Інформація щодо безпечності та ефективності вакцини при застосуванні з іншими ветеринарними лікувальними препаратами відсутня. Необхідно уникати одночасного застосування вакцини з хіміотерапевничними засобал,іи проти сальмонельозу. Однак, якщо цього не вдалося уникнyти, то необхідно враховувати їх період виведення та чітко дотримуватися інструкції на хіміотерапевтичні засоби. Рішення щодо застосування вакцини до чи після лікування zншими ветеринарними лікувальними засобами приймають індивідуально у кожному конкретному випадку.
Дози і способи введення птиці: Застосовують методом випотовання після розчинення. Одну дозу вакцини використовують одній птиці. Застосовувати вакцину можна починаточи з 1-го дня житгя. Рекомендована схема вакцинації:
Режими застосування: Несучки та батьківське поголів'я вакцинvють трьохкратно:
Перша вакцинація: в перший день життя;
Друга вакцинація: на 6-8 тижні життя
Третя вакцинація: на 16-18 тижні життя, але не пізніше ніж за три тижні до початку несучості. Метод застосування:
Використовуйте лише прохолодну, чисту та свіжу воду, бажано не хлоровану та без іонів металу. Видаліть алюмінієвий ковпачок та пробку з флакону із вакциною. Відкрийте флакон з вакциною під водою та повністю розчиніть його вміст у відповідній кількості води. Ретельно змішайте.
Необхідно приготувати лише ту кількість вакцинного розчину, яка буде використана впродовж 4-х годин.
Після розчинення застосовуйте готовий до використання вакцинний розчин негайно. Застосування методом випоювання:
Все обладнання, щo застосовуеться для вакцинації (труби, поїлки і т.д.) ловинно бути повністю чистим та не містити залишків дезінфектантів, миючих засобів і т.д. Поїлки та поїльні лінії необхідно звільнити від води, щоб рівень води перед додаванням вакцинного розчину у поїлках був мінімальним. Всі труби повинні бути спорожнені від звичайної води, щоб у поїлках містилася лише суміш води з вакциною.
Визначити необхідну кількість доз та кількості води (див. далі).
Додавання AviBlue позитивно впливае на стабільність вакцини. Прочитайте схему дозування в інструкції на AviBlue, якщо додаете його до вакцинного розчину.
Перед змішуванням вакцини у 5 чи 10 літровій ємності, старанно розчиніть вакцину в невеликій ємності (наприклад, 1 літровій) та добре збовтайте її. Флакон з вакциною старанно сполосніть та повністю спорожніть його. На кожному етапові приготування вакцинний розчин необхідно добре збовтувати. Слід використовувати увесь вміст флаконів з вакциною лише на один пташник чи одну поїльну систему, оскільки розподіл вакцинноrо розчину може привести до помилок у дозуванні.
Вакцинний розчин додають до прохолодної свіжої води із розрахунку оріентовно 1 літр води на 1000 курей на день життя, тобто 10 літрів води було б необхідно для 1000 курей 10-денного віку. В разі сумніву, визначте кількість води, спожитої за день до вакцинації.
Оскільки птиця п'е воду по-різному, може виникнути необхідність відмовити їй у воді за 2-3 години перед вакцинаціею, щоб гарантувати що вся птиця прийме вакцинний розчин під час періоду вакцинації. Кожна птиця повинна отримати 1 дозу вакцини.
Передозувания: Не відмічено.
Спеціальні застереження: Вакцинована птиця виділяе вакцинний штам до 14 днів. Вакцинний штам може поширюватись на невакциновану птицю npu контакті з вакцинованою. Слід приготувати лише ту кількість вакцини, яка може бути використана впродовж 4-х годин. Пусті та відкритілакони знешкоджують згідно з нормами місцевого законодавства.
Період каренціі: 21 день.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби: Слід використовувати захисні рукавички під час приготування вакцинного розчину. Увесь персонал, що бере участь у проведенні вакцинації птиці, повинен дотримуватися загальних правил особистої гігієни (міняти захисний одяг, одягати захисні рукавички, мити та дезінфікувати взуття) та обережно працювати з підстилкою після вакцинованої птиці до 21 дня після вакцинації. Помити та продезінфікувати руки після роботи з вакциною. Не ковтати. Якщо проковтнули вакцину, необхідно негайно звернутися за медичною допомогою та показати лікарю листівку-вкладку чи етикетку на вакцину. Оскільки для виробництва вакцини використовують живі атенуйовані мікроорганізми, необхідно дотримуватися відповідних заходів з метою попередження контамінації всіх учасників, задіяних у процесі вакцинації. Після роботи з курячим послідом, особливо в перші 7 днів після вакцинації птиці, персоналові необхідно мити та дезінфікувати руки. Персонал, який страждае на імуносупресивні захворювання, не допускаеться до роботи з вакциною та з птицею, яка була недавно провакцинована. Вагітним жінкам не слід працювати з ветеринарним лікувальним препаратом. Флакони з вакциною необхідно відкривати під водою, щоб запобігги виділенню твердих часток у повітря. Після закіпчення терміну придатності вакцину не використовувати!
Фармацевтичні особливості:
Основні форми несумісності: Не змішувати з іншими ветеринарними лікувальними препаратами.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі застереження щодо зберігання: Зберіrати в сухому, темному місці за температури від 2 до 8° С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Берегти від дії прямих сонячних променів. Не заморожувати. Готову до використапня вакцинну суспензію берегти від дії прямих сонячних променів та від морозу. Зберігати за температури не вище 25 °С. Термін придатності готової сvспензії: 4 години.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Скляні флакони.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення і виробника: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019