Живі вакцини

AviPro® AE

aviprologoНазва ветеринарного препарату: AviPro® AE - вакцина жива проти енцефаломієліту птиці.
Якісний і кількісний склад:
Кожна доза вакцини містить: живий вірус енцефаломієліту птиці, штам 1143 Calnek – щонайменше 103,0 EID50. Допоміжні речовини: гідрофосфат натрію, дигідрофосфат калію, моногідрат лактози.
aeФармацевтична форма: Суспензія.
Імунобіологічні властивості: Захисна імунізація проти енцефаломієліту птиці.
Клінічні особливості:
Вид тварин: Кури.
Показання до застосування: Для активної вакцинації домашньої птиці проти енцефаломієліту. Вакцинувати необхідно все стадо.
Протипоказання: Вакцину не можна застосовувати клінічно хворій та ослабленій птиці. Не вакцинувати птицю у віці менше 10 тижнів та не пізніше ніж за 4 тижні до початку несучості. Яйця для інкубації слід застосовувати не раніше ніж через 4 тижні після вакцинації. Не проводити ніяких інших вакцинацій за два тижні до вакцинації та два тижні після вакцинації вакциною проти енцефаломієліту птиці.
Побічна дія: У курей несучок може спостерігатися незначне зниження продуктивності.
Особливі застереження при використанні: Використати увесь вміст флакону після його відкупорення якнайшвидше для того, щоб уникнути забруднення, та втрати активності вакцини.
Застосування під час періоду несучості: Не застосовувати для курей-несучок та батьківських стад за 4 тижні до початку періоду несучості.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Невідомі, але необхідно слідкувати, щоб питна вода та ємності для води не містили дезінфектантів та миючих засобів.
Дози і способи введення птиці: Застосовують методом випоювання після розведення. Використовують одну дозу вакцини одній птиці. Не вакцинувати птицю у віці менше 10 тижнів та не пізніше ніж за 4 тижні до початку несучості. Вакцинацію необхідно проводити не пізніше ніж за чотири тижні до початку виведення курчат з метою попередження передачі вакцинного вірусу потомству. Вакцину необхідно розбавити у об’ємі питної води, яку птиця споживає впродовж 2-х годин.
Приготування вакцинного розчину для застосування методом випоювання:
Визначіть необхідну кількість доз вакцини та необхідну кількість води (див. далі). Використовуйте лише прохолодну, чисту та свіжу воду, бажано не хлоровану та без іонів металу. Додавання сухого знежиреного молока (< 1 % жиру) у кількості ( 2 – 4 грами на літр) чи знежиреного молока (20 – 40 мл на літр води) покращує якість води та позитивно впливає на стабільність вакцини. Однак, це потрібно робити як мінімум за 10 хвилин до розбавлення вакцини. Відкрийте ампулу з вакциною під водою та повністю розбавіть вміст. Прослідкуйте уважно, щоб флакони та гумовий ковпачок були повністю спорожнені. Для цього сполосніть їх у воді. Вода в поїлках повинна бути повністю використаною до проведення вакцинації. Всі труби повинні бути спорожнені від звичайної води, щоб у поїлках містилася лише суміш води з вакциною. Лінії, що містять звичайну воду, повинні бути звільнені від неї перед використанням вакцинного розчину. При розрахунку кількості води слід виходити з того, щоб птиця спожила даний об’єм впродовж 2-х годин. Вакцинний розчин додають до прохолодної свіжої води із розрахунку орієнтовно 1 000 доз вакцини на один літр води на день життя для 1000 курей, тобто 10 літрів води було б необхідно для 1000 курей 10-денного віку. В жарких кліматичних умовах чи для крупних порід курей ця кількість може бути збільшена максимум до 40 літрів на 1000 голів птиці. У разі сумніву, визначте кількість спожитої води за день до проведення вакцинації. Застосовуйте розбавлену вакцину негайно. Слідкуйте, щоб під час вакцинації птиця не мала доступу до звичайної води.
Передозування: Передозування є безпечним, в той час, як зменшення дози може викликати недостатній розвиток імунітету.
Спеціальні застереження: Необхідно приготувати лише ту кількість вакцини, яка може бути використана впродовж 2-х годин.
Період каренції: 0 днів.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту птиці: Вакцина містить живий вірусю. Уникайте контамінації при розбризкуванні чи розливанні. Необхідно використовувати захисні рукавиці та окуляри під час проведення вакцинації. Обслуговуючому персоналу рекомендовано мити та дезінфікувати руки після вакцинації.
Фармацевтичні особливості:
Основні форми несумісності: Не досліджували.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі застереження щодо зберігання: Зберігати в сухому, темному місці за температури від 2 °С до 8 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Берегти від дії прямих сонячних променів. Не заморожувати. Готову до використання вакцинну суспензію берегти від дії прямих сонячних променів та від морозу. Зберігати за температури не вище 25 °С. Термін придатності готової суспензії: 2 години. Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Природа і склад контейнера первинного упакування: Скляні флакони по 1000, 2500, 5000, 10000 доз.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Назва та місцезнаходження виробника: Ломан Анімал Хелс ГмбХ, Хайнц-Ломан Штрассе 4, Д-27472 Куксхафен, Німеччина.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом: Пусті та відкриті флакони знешкоджують кип’ятінням, спалюванням чи шляхом занурення у відповідний дезінфектант згідно з місцевими вимогами.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019