Пігменти і фарбники

AviBlue®

Назва: AviBlue®.avibluelogo
Властивості:
• Стабілізуе воду
• Не містить шкідливих інгредіентів
• Сприяе ефективній вакцинації навіть при недостатньо оптимальних кондиціях води
• Візуалізуе потік води в поїлках
• Зручний для внесення, в комплекті колба для вимірювання
• Швидко розчиняеться в воді
• Забезпечуе більш ефективне застосування титрів на дозу під час вакцинації

Більш ефективне застосування титрів на дозу під час вакцинації:
При вакцинації через питну воду важливо не тільки здійснювати вакцинацію відповідно до рекомендацій виробника. Критично важливим е збереження вакцини протягом необхідного часового проміжку в питній воді чи в основному розчині ( в залежності від способу введення вакцини). Наслідком того що живі вакцини ресуспендуються у водопровідній воді е те, що антигени (титри) гинуть під час перебування у такій воді. Це спричиняеться природними
факторами. При недостатньо оптимальних кондиціях води загибель вакцини пришвидшуеться. Вакцини випускаються з достатньо високим рівнем титрів для того щоб гарантувати мінімально необхідний рівень антигенів в кінці рекомендованого часового проміжку при вакцинації. Відповідальністю постачальника вакцин, а також персоналу який безпосередньо проводить вакцинацію е мінімізація втрат титрів/антигенів протягом періоду вакцинації. Фахівці рекомендують додавати до води обезжирене молоко або обезжирений молочний порошок, для того, щоб стабілізувати її.
Застосовуючи AviBlue гарантувати стабілізацію води стае значно легше і практичніше.

Ефективна вакцинація навіть при недостатньо оптимальних кондиціях води:
AviBlue містить комбінацію нейтралізуючих агентів котрі нейтралізують негативний ефект жорсткої води та води з вмістом хлору. Недоброякісна вода може зашкодити живим вакцинам, якщо не вживати адекватних заходів. Птахофабрики часто хлорують воду для пиття. Лабораторні випробування були проведені для того щоб дослідити ефект від застосування AviBlue. Застосування AviBlue показало, що зменшення титрів було мінімізоване і їх концентрація встановилась на рекомендованому рівні (125 мг/літр).

Миттеве розчинення в воді:

Миттево розчиняеться у воді за рахунок ефекту «шипучих» гранул і мае значно кращу розчинність ніж аналогічні продукти. Вакцина може бути додана як тільки гранули розчинились

Інструкція щодо застосування: 
Розчинити AviBlue в питній воді — 125 грам на 1000 літрів води (одна мірна колба на 200 літрів води). При застосуванні дозатронів — необхідно спочатку розрахувати загальну кількість води, яка буде спожита протягом двох годин і додати пропорційну кількість AviBlue до основного розчину.

Виробник: Кеслер Нутрішн ГмбХ. Цеппелінштрассе З, Д-27472 Куксхафен, Німеччина. Тел./факс: +49 4721 5904 0.

Tags:

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019