Пробіотики

ProbioHelp®

Важлива інформація: товар знаходиться на реєстрації. 

➥ Перейдіть за посиланням щоб завантажити брошуру по препаратах Baltic Probiotics.

Назва: ProbioHelp®. Кормова добавка для сільськогосподарських, дрібних та домашніх тварин.
Якісний і кількісний склад: ProbioHelp® - 100% натуральний продукт, що містить молочнокислі бактерії (Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis), Bacillus subtilis і дріжджові культури (Saccharomyces cerevisiae), які стабілізують мікрофлору травного тракту і поліпшують процеси травлення.
Пробіотичні культури бактерій та дріжджів в 1 мл продукту:
Saccharomyces cerevisiae – 3.0 x 103 КУО/г;
Lactobacillus casei – 0.4 x 104 КУО/г;
Lactobacillus plantarum – 1.1 x 104 КУО/г;
Lactococcus lactis – 0.2 x 104 КУО/г;
Bacillus subtilis – 1.4 x 104 КУО/г.
Допоміжні речовини: органічна патока, морська сіль, екстракти органічних трав (насіння анісу, насіння фенхелю, солодки, м'ята).
Фармацевтична форма: Рідина темно коричневого кольору з солодкуватим запахом.
Фармакологічні властивості:
Класифікаційний код кормової добавки: Харчова добавка
• Відновлює природну мікрофлору організму після прийому антибіотиків.
• Знижує і стабілізує кількість соматичних клітин в молоці.
• Скорочує тривалість захворювання.
• Підвищує стійкість до стрес-факторів.
• Збільшує приріст маси тіла.
• Збільшує кількість надою молока.
• Знижує ризик захворювання грибковими інфекціями та іншими шкірними захворюваннями.
• Запобігає виникненню діареї.
• Запобігає виникненню факторів, що викликають запальний процес.
• Запобігає отруєння неякісним кормом.
• Підвищує ефективність використання корму.
• Знижує смертність тварин.
ProbioHelp® швидко нормалізує та стабілізує мікрофлору кишечнику, підвищує засвоюваність кормів, знижує частоту виникнення діареї, пом’якшує негативні наслідки зоотехнічних та ветеринарних міроприємств, знижує смертність та як наслідок підтримує продуктивність на високому рівні при будь-яких стресових ситуаціях. Зменшує поширення патогенних мікроорганізмів (Salmonella, Clostridium, E.coli та ін.)
Вид тварин: Велика рогата худоба, коні, кози, вівці, птиця, поросята, дрібні та домашні тварини.
Показання до застосування: Стресові стани у тварин, діарея, перенесення захворювання, зміна корму, профілактика кишкових розладів пов’язаних з забрудненням корму, зниження імунітету, підвищена смертність, антибіотикотерапія, низька кількість надоїв у корів, підвищена кількість соматичних клітин в молоці, профілактика грибкових інфекцій шкіри, низький приріст маси, висока конверсія корму, вакцинація тварин.
Протипоказання: Немає
Особливі застереження при використанні: Продукцію від сільськогосподарських тварин після застосування пробіотику можна використовувати без обмежень.
Використання під час вагітності, лактації: Без обмежень згідно рекомендованих доз.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: При одночасному використанні пробіотику з антибіотиками широкого спектру дії може спостерігатися часткове зниження ефективності препарату.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Регулярне застосування засобу ProbioHelp® підвищує імунітет, покращує травлення у тварин і пригнічує розмноження бактерій, що викликають розлади травлення. Засіб ProbioHelp® додають в питну воду, а для телят, поросят - в молоко або воду. ProbioHelp® можна як обприскувати корм, так і підмішувати його в корм, або задавати перорально.
Велика рогата худоба, вівці, кози, коні:
Для профілактики - доза для великої рогатої худоби на відгодівлі, корів і коней 50-150 мл концентрованого ProbioHelp® на одну тварину на добу, або водний розчин в співвідношенні 1л продукту на 0,5 т води;
доза для телят – 15-50 мл на голову концентрованого ProbioHelp® на добу;
вівці, кози - 20-30 мл продукту на одну тварину на добу.
Застосування – 1-й тиждень – щодня, 2-й тиждень – через добу, починаючи з 3-го тижня – 1-2 рази на тиждень або раз на 10 днів. Застосовувати протягом не менше одного місяця.
Під час хвороби – застосовувати максимально допустиму дозу щодня на весь час хвороби
При діареї у телят:
Доза: 50-100 мл ProbioHelp® на одне теля в день.
У перший тиждень хвороби застосовувати раз на добу, в наступні тижні – 2 рази на тиждень. Застосовувати на весь час хвороби.
У разі зростання кількості соматичних клітин у молоці:
Доза: 100-150 мл ProbioHelp® при розведенні 1л на 0,5т на добу для однієї корови.
Застосування - 1-й тиждень - щодня, 2-й тиждень - через добу, починаючи з 3-го тижня - 2 рази на тиждень.
Застосовувати протягом не менше одного місяця.
Поросята:
Для профілактики поросятам - застосовують з 2-го по 10-й тиждень - водний розчин в співвідношенні 1л ProbioHelp® на 0,5 – 1 тонну води. Засіб додають у питну воду, доза – 2-10 мл препарату на добу для одного поросяти (поступово підвищуючи дозу: на 2-му тижні життя – 2 мл ProbioHelp® на добу для одного поросяти до 10- го тижня життя – 10 мл препарату на добу для одного поросяти). Cвиноматкам – 10-30 мл ProbioHelp® в день на голову (або при розведенні 1л ProbioHelp® на 1 тонну води на добу для однієї свиноматки).
Під час хвороби - застосовувати максимально допустиму дозу - 10 мл препарату на добу на одне порося на весь час хвороби.
Птиця
Курчата 1-2 тижневого віку – 1л на тонну води.
Бройлер гровер, курчата на дорощуванні – 1л на 3 т води.
Бройлер фінішер, несучка, батьківське поголів’я – 1л на 3-5 т води.
Застосування – 3 -5 днів (далі по схемі).
При приготуванні силосу або сухого корму
Запобігає появі цвілі та гнилі в кормі. Розпилити 0,5-1 л препарату ProbioHelp® (для великої рогатої худоби) на стіг сіна або 0,3-0,7 л на 1 тонну силосу. При вживанні обробленого таким способом корму додатково давати худобі ProbioHelp® для профілактики немає потреби.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: При роботі з препаратом дотримуватись загальноприйнятих санітарних норм і правил на виробництві.
Передозування: Побічних явищ та ускладнень при передозуванні не виявлено.
Період виведення: Не визначається.
Форми несумісності: Не застосовувати одночасно з антибіотиками або іншими препаратами, які розчинені у питній воді.
Термін придатності: 24 місяці від дати виробництва
Особливі заходи зберігання: Берегти від дії прямих сонячних променів. Зберігати при температурі від 5 до 50 °С. Осад, який утворився в процесі ферментації на ефективність і якість ProbioHelp® не впливає. Для активізації діяльності мікроорганізмів препарат ProbioHelp® необхідно розбавити водою. Не містить генетично модифіковані організми.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Поліетиленові пляшки ємністю 60 мл, 100мл, 200мл, 500мл, 1л, 5л, 10л, діжки по 1065л.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Невикористані залишки препарату повинні бути утилізовані у відповідності з національними вимогами.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: SIA «BalticProbiotics» «Ceptuve», Руцавська волость, Руцавський край, LV-3477; Латвія.
Назва та місцезнаходження виробника: SIA «BalticProbiotics» «Ceptuve», Руцавська волость, Руцавський край, LV-3477; Латвія.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019