Сорбенти

Mastersorb®

Назва: Mastersorb®mastersorb logoСклад: 1 кг містить:
Гідрати алюмосилікатів натрію та кальцію - 100 %.
Форма випуску: Порошок.
Фармакологічні властивості: Дія кормової добавки полягає у зв'язуванні її з молекулярною структурою мікотоксинів (афлатоксинів В і) незворотнім методом, що зводить до мінімуму можливість хімічної реакції відновлення токсинів та їх повторної дії на організм тварин.
Вид тварин: Велика рогата худоба, свині, птиця.
Показання до застосування: Вносять у корми для великої рогатої худоби, свиней та птиці з метою забезпечення оптимальної якості кормів та ефективного виведення токсинів (афлатоксинів В і) з організму тварин.
Протипоказання: Немає.
Особливі застереження при використанні: Необхідно дотримуватись правил роботи з сипучими речовинами. При роботі з кормовою добавкою рекомендують одягати пилезахисну маску та користуватися захисними окулярами.
Використання під час вагітності, лактації, несучості: Дотримуватися рекомендацій щодо дозування.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Вітаміни не зв'язуються з адсорбентом завдяки низькій реакційній здатності їх молекул.
Дози і способи введення тваринам різного віку: Змішують з кормом чи кормовою сировиною шляхом ступеневого змішування з розрахунку:
– З профілактичною метою – 0,5-1,0 кг/т корму;
– При контамінації корму – 1,0 - 2,0 кг/т корму.
Спеціальні застереження: Немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Дотримуватись загальноприйнятих санітарно-гігієнічних норм і правил на виробництві. Застосовувати пилезахисну маску та користуватися захисними окулярами.
Термін придатності: 24 місяці.
Особливі заходи зберігання: Зберігати у сухому, прохолодному місці.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Поліетиленові мішки по 25 кг.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Згідно з існуючими нормативними документами на виробництві, відповідно до норм законодавства.
Назва і місце знаходження власника реєстраційного посвідчення:
ЕВ Нутрішн ГмбХ Хогенбюген 1, Вісбек 49429 Німеччина
Тел.: +49 4445 9868-0
Факс: +49 4445 9868 -119
Назва і місце знаходження виробника:
Грасп Індустрія е Комерсіо Лтда
Руа Ангела Габардо Паролін, Кампо до Сантана,
901 Б1, Зіп код: 81 945-020, Курітіба/ПР
Бразилія

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019